ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

 

 
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sport w Szkole

              

XII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego KRESY 2019

Zajęcia na basenie

XXV Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej /Bolesławiec 2019.08.26-29/

Wyniki klasyfikacji zawodów w Piłce Siatkowej rozegranych w dniu 3 czerwca w ramach Dnia Dziecka.

Powiatowa Licealiada w Plażowej Piłce Siatkowej.

Mistrzowie Finału Powiatowego Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej.

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej  - Komunikat

Miejsce III w Finale Rejonowym Licealiady dziewcząt w Piłce Siatkowej. /Biłgoraj 05.03.2019/

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt, /Potoczek 04.03.2019/

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. /Janów Lubelski 28.02.2019/

Powiatowe zawody w pływaniu - sztafety i indywidualne dziewcząt i chłopców /2018.11.19 Janów Lubelski/

Zmiana terminu zajęć SKS

Nauczyciele wychowania fizycznego

w Zespole Szkół im. W. Witosa

XII Zawody Sportowo - Obronne

Szkół Średnich Województwa Lubelskiego KRESY 2019.

/Wolica - Sitaniec 11.10.2019 r./

Miejsce I w klasyfikacji generalnej dziewcząt drużyna w składzie: Kulpa I., Baran P., Czarna E., Zarańska K.
Miejsce I w marszobiegu w klasyfikacji dziewcząt.
Miejsce I w strzelaniu drużynowym dziewcząt.

 

Miejsce I w klasyfikacji generalnej chłopców drużyna w składzie: Serwatka P., Pasztaleniec M., Lenart M., Gajur Ł.
Miejsce I w marszobiegu w klasyfikacji chłopców.
Miejsce I w strzelaniu drużynowym chłopców.

 

W strzelaniu indywidualnym
1. Pasztaleniec M.
2. Baran P.
3. Gajur Ł.

Zajęcia na basenie

 

Poniedziałek – instruktor Bartłomiej Trela

1500 – 1600 – klasa I a LO /mundurowa/

1600 – 1700 – szkoła

 

Czwartek – instruktor Paweł Nizioł

1400 – 1500 – klasa I b LO /mundurowa/

1500 – 1600 – szkoła

 

Grupa może liczyć maksymalnie 15 osób.

Zapisy do grup „szkoła” zapisuje mgr Cezary Dobrowolski

 

XXV Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych

o Puchar Ministra Obrony Narodowej

/Bolesławiec 2019.08.26-29/

 

Mistrzostwo drużyny dziewcząt w składzie:

Czarny Edyta

Baran Patrycja

Skrzypek Magdalena

 

Wicemistrzostwo drużyny chłopców w składzie:

Serwatak Paweł

Pasztaleniec Mateusz

Lenart Marcin

Gajur Łukasz

 

Wyniki klasyfikacji zawodów w Piłce Siatkowej

rozegranych w dniu 3 czerwca

w ramach Dnia Dziecka.

1. Klasa I Technik Logistyk

2. Klasa II Technik Logistyk/Geodeta

3. Klasa III Technik Logistyk "1"

4. Klasa II Technik Logistyk/Leśnik

5. Klasa II Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 

Powiatowa Licealiada w Plażowej Piłce Siatkowej

(Janów Lubelski, ZOOM NATURY 21.05.2019 r.)

W klasyfikacji dziewcząt drużyna w składzie Rząd Beata, Wieleba Agnieszka miejsce II.

W klasyfikacji chłopców drużyna w składzie Lenart Marcin, Materniak Jakub miejsce II.

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW

Mistrzowie Finału Powiatowego Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej.

Klasyfikacja generalna zawodów:

Miejsce I drużyna w składzie: Baran Patrycja – Kpn., Czarna Edyta – Kpn., Maziarz Zuzanna - Ppn. z wynikiem 412 pkt.

Miejsce I drużyna w składzie: Pasztaleniec Mateusz – Kpn., Oleszko Emilia – Kpn., Baran Patrycja - Ppn. z wynikiem 403 pkt.

Klasyfikacja karabinu pneumatycznego:

1. Baran Patrycja - 152 pkt.

2. Czarna Edyta - 140 pkt.

5. Pasztaleniec Mateusz - 130 pkt.

6. Oleszko Emilia - 125 pkt.

Klasyfikacja pistoletu pneumatycznego:

1. Baran Patrycja - 148 pkt.

3. Maziarz Zuzanna - 120 pkt.

Na zdjęciu od lewej:

mgr Teresa Biernat - Dyrektor Zespołu Szkół

mgr Artur Pizoń - Starosta Janowski

mgr Cezary Dobrowolski - Opiekun wychowanie fizyczne

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej 29 marca 2019 rok.

Komunikat zawodów:

Galeria fotograficzna:

https://photos.app.goo.gl/GB89p48PT5YbYaz79

Galeria fotograficzna Alina Boś:

https://photos.app.goo.gl/KMxpriDCvwVBYBMf8

Piszą o nas na stronie internetowej

Starostwa Janowskiego

Miejsce III w Finale Rejonowym Licealiady dziewcząt w Piłce Siatkowej.

/Biłgoraj 05.03.2019/

 

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt.

/Potoczek 04.03.2019/

Mistrzostwo wywalczyła drużyna w składzie: Bielak D., Bielak A., Dycha N., Góra A., Małek S., Oleszko K., Oleszko M., Styk A., Sulowska K.

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt. /Janów Lubelski 28.02.2019/

 

Powiatowe zawody w pływaniu - sztafety i indywidualne dziewcząt i chłopców

/2018.11.19 Janów Lubelski/

Kraul dziewcząt:

I. Maziarz Zuzanna

II, Romanovska Viktoriia

III. Czarny Edyta

Kraul chłopców:

II. Malec Marcin

III. Pasztaleniec Mateusz

Styl klasyczny dziewcząt:

III. Krzysztoń Izabela

Terminarz zajęć SKS

wtorek 15.00  - 16.00

czwartek 15.00  - 16.00

Jeżeli uczestnicy chcą można dostosować godziny zajęć na strzelnicy jak i w terenie do możliwości uczestniczących w projekcie.

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

pracujący w Zespole Szkół

 

mgr Cezary  

Dobrowolski

od 1999

mgr Radosław 

Szymański

od 2005

mgr Joanna

Sajewska

od 2013

mgr Andrezej Jarosz od 2016

mgr Grzegorz

Ciupak

od 2009 do 2018

mgr Wiesław Mucha od 2014 do 2018
mgr Janusz Sulowski od 2014 do 2016

mgr Ryszard  

Majkowski

od 2007 do 2012

mgr Ryszard  

Boryński

od 2008 do 2009

od 1999 do 2000

mgr Angelika

Peret

od 2005 do 2007

mgr Grażyna

Skiba

od 1993 do 2006

mgr Łukasz

Widz

od 2007 do 2008

mgr Małgorzata

Lewczuk

od 2004 do 2005

mgr Wioletta

Rząd

od 2003 do 2005

mgr Daniel

Tomiło

od 2003 do 2004

mgr Andrzej

Janacz

od 1995 do 2000

mgr Beata

Hulak

od 1996 do 1999

mgr Tomasz

Hulak

od 1996 do 1998

mgr Andrzej

Majkowski

od 1995 do 1996

mgr Grzegorz

Nieborak

od 1995 do 1996

mgr Stefan

Hałabis

od 1991 do 1993