ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 



2002/2003

 

Finały powiatowe:

1)     Sztafetowe biegi przełajowe - dziewczęta miejsce IV, chłopcy IV.

2)     Piłka nożna 11-osobowa, miejsce II.

3)     Tenis stołowy (indywidualny) - miejsce III Sokół Anna, IV Jargiło Teresa,  V Dziedzic Anna.

4)     Tenis stołowy (drużynowy) - dziewczęta miejsce II (Sokół A., Dziedzic A.),  III (Flis A., Jargiło T.), chłopcy miejsce VII (Stręciwilk T., Czarnecki E.)

5)     Piłka ręczna - miejsce III chłopcy, miejsce IV dziewczęta.

6)     Piłka siatkowa – IV miejsce chłopcy, V miejsce dziewczęta.

7)     Piłka koszykowa – IV miejsce chłopców, V miejsce dziewcząt.

8)     „Szkolna Liga Strzelecka” miejsce I drużyna w składzie: Albiniak M.,     Urban P., Majdanik J., miejsce II druzyna w składzie: Białek M., Wieleba M., Bucoń M. W klasyfikacji indywidualnej Ppn: I – Majdanik J., III – Bucoń M. W klasyfikacji indywidualnej Kpn: I – Urban P., II – Białek M.,  III – Albiniak M., IV – Wieleba M.

Finały rejonowe:

1)     Tenis stołowy (indywidualny) – Sokól Anna IV, Jargiło Teresa X, Dziedzic Anna XI. W klasyfikacji szkół Zespół  Szkół zajął I miejsce

Finały wojewódzkie:

1)     Tenis stołowy (indywidualny) Sokół Anna miejsce XVII.

2)     Finał Wojewódzki „Szkolnej Ligi Strzeleckiej” – drużyna zajęła miejsce XI, indywidualnie Majdanik J.- XII, Albiniak M.- XIX, Białek M. – XXIII.

3)     Mistrzostwa Województwa w „Letnich Sportach Obronnych” miejsce I drużyna w składzie: Albiniak M., Wieleba M., Majdanik J., Bucoń M.

4)     Mistrzostwa Województwa w „Letnich Sportach Obronnych” miejsce III zdobył Michał Albiniak.

5)     XLII Zawody Strzeleckie „O SREBRNY MUSZKIET” miejsce VI.

Finały ogólnopolskie:

1)     Mistrzostwa Polski LOK w „Letnich Sportach Obronnych” miejsce VIII drużyny.