1)     Sztafetowe biegi przełajowe - dziewczęta miejsce III, chłopcy III.

2)     Tenis stołowy (drużynowy) - dziewczęta miejsce I (Baran A., Szuba J.).

3)     Halowa piłka nożna - miejsce IV chłopcy, dziewczęta III.

4)     Piłka ręczna miejsce I chłopcy.

5)     Piłka siatkowa – III miejsce chłopcy, II miejsce dziewczęta.

6)     Piłka koszykowa – II miejsce chłopców, IV miejsce dziewcząt.

7)     Finał Powiatowy „Szkolnej Ligi Strzeleckiej” miejsce I drużyna w składzie: Pikula T., Bucoń M., Jachymek Ł. Miejsce II zajęła drużyna w składzie: Bieniek B., Szmidt S., Skubik S. Indywidualnie w kategorii Ppn. miejsce I zajął Pikula Tomasz, II – Bieniek B. W kategorii Kpn. miejsce I zajął Bucoń M., II – Szmidt S., III – Jachymek Ł., XI – Skubik S.

8)     Otwarte zawody strzeleckie Szkolnych Kół LOK z broni kulowej miejsce I Pikula Tomasz, III – Bieniek Bartosz, V – Szmidt Sylwester.

Finały rejonowe:

1)     Piłka ręczna miejsce II.

Finały wojewódzkie:

1)     Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Juniorów w strzelaniu z broni kulowej 2005r. Kategoria pistolet sportowy: Mistrzostwo Województwa Lubelskiego wywalczył – Pikula Tomasz, wice – mistrzostwo Bieniek Bartosz. Karabinek sportowy junior – Skubik Sławomir  miejsce IX, Mazur Dariusz – XIV.

2)     Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej- drużyna miejsce III (Pikula T., Bucoń M., Szmidt S.) Indywidualnie Ppn. – Pikula Tomasz IV.

3)     Mistrzostwa Województwa Młodzików i Juniorów w Strzelectwie Sportowym z broni pneumatycznej Kpn.40- JUNIORZY Kańczukowski Damian miejsce VI, Jachymek Łukasz miejsce XV. Ppn.40- JUNIOR Bieniek Bartosz miejsce III, Pikula Tomasz miejsce IV.

4)     Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w „Letnich Sportach Obronnych” drużyna w składzie: Szmidt S., Pikula T., Siek S., Kędra M. miejsce I,  drużyna w składzie: Skubik S., Abram Ł., Mazur D., Wiciński P. miejsce II.

Finały ogólnopolskie:

1)     Otwarte Mistrzostwa Polski LOK w „Letnich Sportach Obronnych” miejsce XIII.(Szmidt S., Wicinski P., Mazur D., Skubik S., Pikula T.)

2)     XII Puchar Ministra Obrony Narodowej i Szefa Sztabu Generalnego

·        W klasyfikacji generalnej miejsce VIII drużyny w składzie Szmidt S., Mazur D., Siek S., Wicinski P., Pikula T.