ZESP茛 SZK茛 im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Jan闚 Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "M這dzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Ko這

Ligi Obrony Kraju

 

 



2006/2007

 

Fina造 powiatowe:

1)     Sztafetowe biegi prze豉jowe: ch這pcy miejsce III, dziewcz皻a miejsce III.

2)     Pi趾a no積a 11 osobowa ch這pcy - miejsce I

3)     Tenis Sto這wy indywidualnie: Szuba s Miejsce II, Baran A., miejsce III, Jargi這 S. miejsce IV.

4)     Pi趾a siatkowa ch這pcy – IV

5)     Powiatowa Licealiada w dru篡nowym tenisie sto這wym: Baran A., Szuba S. miejsce I, Jargi這 S., Wlaz這 A. miejsce V, ch這pcy Wieleba J., Osiewicz R. miejsce IV.

6)     Pi趾a r璚zna miejsce III ch這pcy.

7)     Pi趾a koszykowa – II miejsce ch這pc闚, miejsce III dziewcz徠.

8)     Tenis sto這wy (dru篡nowy) - dziewcz皻a miejsce II (Baran A., Szuba J.).

9)     Halowa Pi趾a no積a – miejsce III dru篡ny ch這pc闚.

10)  Fina Powiatowy „Szkolnej Ligi Strzeleckiej” miejsce I dru篡na w sk豉dzie: Bieniek B., Szmidt S., Ka鎍zukowski D. Miejsce III zaj窸a dru篡na w sk豉dzie:Flis D., Jachymek ., Skubik S. Indywidualnie w kategorii Ppn. miejsce II zaj掖 Bienik Bartosz, III – Flis D. W kategorii Kpn. miejsce I zaj掖 Szmidt S., II – Ka鎍zukowski D., IV – Jachymek ., VIII – Skubik S.

Fina造 rejonowe:

1.      Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Sto這wym dziewcz徠 i ch這pc闚 : Jargi這 S. miejsce IV, Baran A. miejsce V, Szuba S. miejsce IX-XII. W punktacji dru篡nowej szk馧 Zesp馧 Szk馧 miejsce II w klasyfikacji szk馧.

Fina造 wojew鏚zkie:

1)     Wojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚 i Junior闚 w strzelaniu z broni kulowej 2006r. Kategoria pistolet sportowy: Wice- Mistrzostwo Wojew鏚ztwa Lubelskiego – Bieniek Bartosz.

2)     Wojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚 i Junior闚 w strzelaniu z broni kulowej – II miejsce dru篡nowo. (Szmidt S., Wici雟ki P., Jachymek ., Bieniek B.)

3)     Mistrz Wojew鏚ztwa Lubelskiego w Finale Wojew鏚zkim Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni kulowej – Bieniek Bartosz z broni kulowej (Ppn).

4)     Fina  Wojew鏚ztwa Lubelskiego Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni kulowej. (Szmidt S., Jachymek ., Kiszka P. Bieniek B.)

5)     Wojew鏚zka Licealiada w Indywidualnym Tenisie Sto這wym dziewcz徠 i ch這pc闚 : Jargi這 S., Baran A.

6)     Pi徠e miejsce dru篡ny w Finale Wojew鏚zkim „Szkolnej Ligi Strzeleckiej” z broni pneumatycznej dru篡na w sk豉dzie: Bieniek B., Ka鎍zukowski D., Szmidt S.

7)    Mistrzostwa Wojew鏚ztwa w „Letnich Sportach Obronnych” (19.05.2007)

Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: Szmidt S., Wicinski P., Gawron M., Wojtan J.

Miejsce II dru篡na w sk豉dzie: Skubik R., Ka鎍zukowski D., Miazga P., Wieleba J.

Miejsce IV dru篡na w sk豉dzie: Mazur D., Sobstyl D., Szyszka S.,       Flis D.

8)   Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Junior闚 i M這dzik闚 z broni pneumatycznej dru篡na w sk豉dzie: Abram K (Ppn) miejsce IV, Kanczukowski D (Kpn), ㄆkasiewicz M (Kpn) miejsce VII /25.05.2007/

Fina造 og鏊nopolskie:

1)   Otwarte Mistrzostwa Polski w Sporach Obronnych 22-24.06.2007 Weso豉. Miejsce VIII dru篡ny w sk豉dzie Szmidt S., Wici雟ki P., Gawron M., Sobstyl D., Wojtan J. Miejsce V OSF.

Mi璠zynarodowe:

1)   Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzysze o Puchar Ministra Obrony Narodowej 23-25.08.2007 Zamo嗆 /mi璠zynarodowe/

W klasyfikacji generalnej miejsce  IX dru篡ny w sk豉dzie Szmidt S., Gawron M., Siek S., Wicinski P., Pikula T.