ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 



2007/2008

 

Finały powiatowe:

1)     Sztafetowe biegi przełajowe: chłopcy miejsce III, dziewczęta miejsce III.

2)     Piłka nożna 11 osobowa chłopcy - miejsce I

3)     Tenis Stołowy indywidualnie: Szuba s Miejsce V, Baran A., miejsce III.

4)     Tenis stołowy (drużynowy) - dziewczęta miejsce II (Baran A., Szuba J.).

5)     Halowa Piła Nożna miejsce I chłopcy, dziewczęta miejsce II

6)     Powiatowa Licealiada w Piłce ręcznej; chłopcy miejsce III, dziewczęta miejsce III.

7)     Powiatowa Licealiada w Piłce siatkowej; dziewczęta miejsce V, chłopcy III

8)     Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej  miejsce I drużyna w składzie: Miazga Paweł Ppn -138, Szmidt Bartłomiej  Kpn – 123, Kanczukowski Damian – 113. Miejsce II drużyna w składzie: Flis Damian Ppn – 95, Niedziałek Kamil Kpn – 133, Łukasiewicz Michał Kpn – 131. 

Finały rejonowe:

1)     Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców :Baran A. miejsce IV, Szuba S. miejsce VIII.

2)     Rejonowa Licealiada w Halowej piłce nożnej miejsce IV.

Finały wojewódzkie:

1)     Wojewódzkie Zawody Strzeleckie pn. „Szkolna Liga Strzelecka” z broni kulowej – drużyna V miejsce w składzie: (Ppn) 174 Miazga Paweł miejsce III, (Ksp) 180 Szmidt Bartłomiej,  (Ksp) 181 Łukasiewicz Michał, (Ksp) 173 Niedziałek Kamil.

2)     Finał Wojewódzki „Szkolnej Ligi Strzeleckiej” z broni pneumatycznej – drużyna IV miejsce w składzie: (Ppn) Miazga Paweł 264pkt., (Kpn) Łukasiewicz Michał 231pkt, (Kpn) Niedziałek Kamil 262pkt.

3)     Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w „Sportach Obronnych”                                                                                                  Miejsce I drużyna w składzie: Kańczukowski Damian, Skubik Robert, Sobstyl Daniel, Szmidt Bartłomiej.                                                                                 Miejsce II drużyna w składzie: Flis Damian, Albiniak Wiktor, Szafran Damian, Szyszka Sławomir.                                                                                       Miejsce III drużyna w składzie: Miazga Paweł, Wieleba Jarosław, Łukasiewicz Michał, Łukasik Marcin.                                                                               Miejsce IV drużyna w składzie: Sych Paweł, Łukasik Maciej, Drzymała Daniel, Powęzka Łukasz.

4)     Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Juniorów i Młodzików w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej – drużyna zajęła III miejsce w składzie: Miazga Paweł Ppn./245/, Szmidt Bartłomiej Kpn. /195/, Łukasiewicz Michał Kpn. /194/. Indywidualnie Paweł Miazga  miejsce I.

Finały ogólnopolskie:

1)     Otwarte Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym WESOŁA 2008 – drużyna w składzie: Pikula Tomasz, Łukasiewicz Michał, Szmidt Bartłomiej, Łukasik Maciej, Dzymała Daniel. W klasyfikacji generalnej miejsce IX drużyny, OSF miejsce V, najlepszy w strzelaniu Szmidt Bartosz miejsce V.

Międzynarodowe:

1)     Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzyszeń o Puchar Ministra Obrony Narodowej 28-31.08.2008 Giżycko /międzynarodowe/

W klasyfikacji generalnej miejsce  II drużyny w składzie: Pikula Tomasz, Szmidt Bartłomiej, Łukasiewicz Michał, Miazga Paweł, Łukasik Marcin. Miejsce I drużyny w strzelaniu. Paweł Miazga miejsce I w strzelaniu indywidualnie.