ZESP茛 SZK茛 im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Jan闚 Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "M這dzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Ko這

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
 

 



2008/2009

 

Fina造 powiatowe:

1)     Sztafetowe biegi prze豉jowe: ch這pcy miejsce III, dziewcz皻a miejsce III.

2)     Pi趾a no積a 11 osobowa ch這pcy - miejsce I

3)     Tenis Sto這wy indywidualnie: Baran Aneta miejsce III, Polnicki Damian miejsce IV, K造 Andrzej miejsce VI.

4)     Halowa Pi趾a no積a  - miejsce II.

5)     Pi趾a r璚zna dziewcz徠 - miejsce II.

6)     Pi趾a r璚zna ch這pc闚 - miejsce II.

7)     Pi趾a koszykowa ch這pcy – miejsce III.

8)     Pi趾a koszykowa dziewcz徠 – miejsce III.

9)     Powiatowa Licealiada w Dru篡nowym Tenisie Sto這wym: Baran A., Flis P. miejsce II, K造 A., Polnicki D. miejsce III.

10)   Pi趾a siatkowa dziewcz徠 - miejsce V.

11)   Pi趾a siatkowa ch這pc闚 - miejsce III.

12)   Fina Powiatowy "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej miejsce I dru篡na w sk豉dzie: Flis Damian Ppn. (128 pkt), Niedzia貫k Kamil Kpn (141 pkt.), ㄆkasik Krzysztof Kpn (123 pkt.), miejsce II dru篡na w sk豉dzie: Miazga Pawe Ppn (120 pkt.), ㄆkasiewicz Micha Kpn (101 pkt.), ㄆkasik Marcin Kpn (94 pkt.).

       W klasyfikacji indywidualnej karabinu pneumatycznego miejsce I zaj掖 Niedzia貫k Kamil (141 pkt.), miejsce II ㄆkasik Krzysztof (123 pkt.), miejsce VII ㄆkasiewicz Micha (101 pkt.), miejsce IX ㄆkasik Marcin (94 pkt.).

       W klasyfikacji pistoletu pneumatycznego miejsce I zaj掖 Flis Damian (128 pkt.), miejsce II Miazga Pawe (120 pkt.).  

13)  Turniej Halowej Pi趾i No積ej dziewcz徠 miejsce II.

Fina造 rejonowe:

1)     Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Sto這wym dziewcz徠 i ch這pc闚 :Baran A. miejsce IV, Polnicki D.

2)    Rejonowa Licealiada w Dru篡nowym Tenisie Sto這wym dziewcz徠 i ch這pc闚:    Baran A., Flis P. miejsce IV, K造 A., Polnicki D. miejsce V.

Fina造 wojew鏚zkie:

1)     Zawody Sportowo Obronne Szk馧 字ednich „KRESY 2008”.  Klasyfikacja generalna miejsce VI dru篡ny w sk豉dzie: Wojtan J., Albiniak W., Wieleba J., ㄆkasik M., Poweska .. Miejsce VII dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasiewicz M., Miazga P., ㄆkasik M., Szmidt B., Niedzia貫k K.. Miejsce IX dru篡na w sk豉dzie: Flis D., Szyszka S., Sych P., Szafran D., Kami雟kiT.. Klasyfikacja dru篡nowa w strzelaniu: Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasiewicz M., Miazga P., ㄆkasik M., Szmidt B., Niedzia貫k K. Miejsce II dru篡na w sk豉dzie: Flis D., Szyszka S., Sych P., Szafran D., Kami雟kiT. Miejsce III dru篡na w sk豉dzie: Wojtan J., Albiniak W., Wieleba J., ㄆkasik M., Poweska . Indywidualnie w strzelaniu Miejsce II Wieleba J., Flid D. miejsce III, Niedzia貫k K. miejsce V, ㄆkasiewicz M. miejsce VI, ㄆkasik  M. miejsce VII, Sych P. miejsce IX, Powezka . Miejsce X.

2)   Wojew鏚zka Licealiada w Indywidualnym Tenisie Sto這wym dziewcz徠 i ch這pc闚 :Baran Aneta. miejsce VII.

3)     Fina Wojew鏚zki "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni kulowej  miejsce V dru篡ny w sk豉dzie: Miazga Pawe (Ppn), ㄆkasiewicz Micha (Ksp), Wieleba Jaros豉w (Ksp), Szmidt Bart這miej (Ksp). Pawe Miazga miejsce II w kategorii Pistoletu Sportowego.

4)    Fina Wojew鏚zki "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej miejsce VI dru篡ny w sk豉dzie: Flis Damian (Ppn), Niedzia貫k Kamil (Kpn), ㄆkasik Krzysztof (Kpn).

5)   Otwarte Mistrzostwa Wojew鏚ztwa LOK w "Sportach Obronnych"

      Klasyfikacja generalna miejsce I dru篡ny w sk豉dzie: ㄆkasiewicz Micha, Wojtan  Jacek, Wieleba Jaros豉w, ㄆkasik Marcin - z wynikiem 2383 pkt. Miejsce II dru篡na w sk豉dzie: Szmidt Bart這miej, Niedzia貫k Kamil, Miazga Pawe, Albiniak Wiktor - z wynikiem 2276 pkt. Miejsce III dru篡na w sk豉dzie: Pow瞛ka ㄆkasz, Sych Pawe, ㄆkasik Maciej, Drzyma豉 Daniel - z wynikiem 2101 pkt. Miejsce IV dru篡na w sk豉dzie: Szafran Damian, ㄆkasik Krzysztof, Szyszka S豉womir, Samczy雟ki Marek - z wynikiem 2050 pkt. Miejsce VII dru篡ny dziewcz徠 w sk豉dzie: Kozina Faustyna, Konradt Marlena, Osiewicz Justyna, Flis Paulina - z wynikiem 983 pkt.

      Klasyfikacja indywidualna w strzelaniu:

 

Miejsce

Nazwisko i imi

Zdobyte punkty

1

Niedzia貫k Kamil

79

2

ㄆkasiewicz Micha

74

3

Wojtan Jacek

74

4

Miazga Pawe

70

5

Szmidt Bartek

70

6

ㄆkasik Krzysztof

62

7

Szafran Damian

60

8

Wieleba Jaros豉w

55

9

Maciej ㄆkasik

53

12

Szyszka S豉womir

48

14

Albiniak Wiktor

47

16

Drzyma豉 Daniel

37

20

Kozina Faustyna

22

22

ㄆkasik Marcin

15

25

Osiewicz Justyna

11

26

Samczy雟ki Marek

10

27

Sych Pawe

9

28

Powezka ㄆkasz

7

29

Kondradt Marlena

5

30

Flis Paulina

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  6)    II Zawody Sportowo - Obronne Szk馧 字ednich Wojew鏚ztwa Lubelskiego

                         KRESY 2009

                         Klasyfikacja generalna

                         Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasiewicz Micha, Szmidt Bartek, Albiniak

                         Wiktor, Wieleba Jaros豉w, Miazga Pawe.

                         Miejsce II dru篡na w sk豉dzie: Wojtan Jacek, Niedzia貫k Kamil, Pow瞛ka ㄆkasz,

                         Szafran Damian, ㄆkasik Krzysztof.

                         Klasyfikacja strzelanie zespo這we:

                         Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasiewicz Micha, Szmidt Bartek, Albiniak

                         Wiktor, Wieleba Jaros豉w, Miazga Pawe - z wynikiem 399 pkt.

                         Miejsce II dru篡na w sk豉dzie: Wojtan Jacek, Niedzia貫k Kamil, Pow瞛ka ㄆkasz,

                         Szafran Damian, ㄆkasik Krzysztof - z wynikiem 364 pkt.

                         Klasyfikacja marszobieg zespo這wy:

                         Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: Wojtan Jacek, Niedzia貫k Kamil, Pow瞛ka ㄆkasz,

                         Szafran Damian, ㄆkasik Krzysztof.

                         Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasiewicz Micha, Szmidt Bartek, Albiniak

                         Wiktor, Wieleba Jaros豉w, Miazga Pawe - z wynikiem 399 pkt.

                         Klasyfikacja strzelanie indywidualne:

                         1. Wieleba Jaros豉w

                         2. Pow瞛ka ㄆkasz

                         3. Miazga Pawe

Fina造 og鏊nopolskie:

1)      Otwarte Og鏊nopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym WESOx 2009 – dru篡na w sk豉dzie: Szmidt Bartek, Miazga Pawe, Wieleba Jaros豉w, Niedzia貫k Kamil, ㄆkasik Krzysztof.

     W klasyfikacji generalnej miejsce II dru篡ny, OSF miejsce IV, marszobieg terenowy III, w strzelaniu dru篡nowym miejsce IV. Najlepszy w strzelaniu Szmidt Bartek miejsce X.

Mi璠zynarodowe:

                   1)  Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzysze

                        o Puchar Ministra Obrony Narodowej         

                        27 - 30.08.2009 Gi篡cko /mi璠zynarodowe/

                       W klasyfikacji generalnej miejsce  VI dru篡ny w sk豉dzie: Niedzia貫k Kamil, 

                       Szmidt Dawid, ㄆkasik Krzysztof, Powezka ㄆkasz, Szafran Damian.

                       Miejsce I dru篡ny w strzelaniu.

                       Miejsce XI dru篡ny w sk豉dzie: ㄆkasiewicz Micha, Piecyk Pawe,

                       Miazga Pawe,  Wieleba Jaros豉w, Wojtan Jacek.