ZESP茛 SZK茛 im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Jan闚 Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "M這dzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Ko這

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
 

 



2009/2010

 

Fina造 powiatowe:

1)     Sztafetowe biegi prze豉jowe - dziewcz皻a miejsce I, ch這pcy miejsce III.

2)     Pi趾a no積a 11 osobowa ch這pcy

3)     Tenis Sto這wy indywidualnie w zawodach wzi瘭i udzia

        w kategorii dziewcz徠: Flis Paulina miejsce V, Gajur Kinga miejsce VI, Maksim

        Magdalena, w kategorii ch這pc闚: Widz Adam miejsce IV, K造 Andrzej miejsce VI,

        Polnicki Damian, Wereski Arkadiusz.

4)     Halowa Pi趾a No積a ch這pc闚 miejsce III.

5)     Pi趾a r璚zna dziewcz徠 miejsce III.

6)     Pi趾a r璚zna ch這pc闚 miejsce IV.

7)     Powiatowa Licealiada w Dru篡nowym Tenisie Sto這wym - miejsce III dru篡na w  sk豉dzie: K造 A., Polnicki D., miejsce IV dru篡na w sk豉dzie: Szafran D., Serwatka R., miejsce V dziewcz皻a w sk豉dzie Flis P., Gajur K.

8)   Pi趾a siatkowa dziewcz徠 miejsce III.

9)   Pi趾a siatkowa ch這pc闚 miejsce V.

10)   Fina Powiatowy "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej (05.03.2010)Miejsce I dru篡na w sk豉dzie:   Kotu豉 Ewelina (Ppn - 144 pkt.),  ㄆkasik Aldona ( Kpn - 117 pkt.), ㄆkasik Krzysztof  (Kpn - 125 pkt.).Miejsce II dru篡na w sk豉dzie:  ㄆkasik Krzysztof  (Ppn - 134 pkt.), Bia貫k Angelika  (Kpn -  97 pkt.), Niedzia貫k Kamil (Kpn - 128 pkt.).W klasyfikacji indywidualnej pistoletu pneumatycznego miejsce I zaj窸a Kotu豉 Ewelina (Ppn - 144 pkt.), miejsce II ㄆkasik Krzysztof  (Ppn - 134 pkt.).W klasyfikacji karabinu pneumatycznego miejsce III zaj掖  Niedzia貫k Kamil (Kpn - 128 pkt.), miejsce IV ㄆkasik Krzysztof  (Kpn - 125 pkt.), miejsce V ㄆkasik Aldona ( Kpn - 117 pkt.), miejsce VIII Bia貫k Angelika  (Kpn -  97 pkt.).

11)   Turniej Halowej Pi趾i No積ej dziewcz徠 miejsce II.

12)   II P造wackie Mistrzostwa Amator闚 "Pobij Rekord Otyli" Jan闚 Lubelski   06.02.2010

       Styl klasyczny "M" - dystans 25 m. Rocznik  1996 - 1992

             St瘼ie Tomasz - miejsce IV, czas 17,57 sek.

       Styl dowolny "K" - dystans 50 m. Rocznik  1996 - 1992

             ㄆkasik Marta - miejsce II, czas 56,12 sek.

       Styl klasyczny "M" - dystans 50 m. Rocznik  1996 - 1992

             St瘼ie Tomasz - miejsce IV, czas 42,08 sek.

       Styl klasyczny "M" - dystans 50 m. Rocznik  1992 - 1988

             Szyszka S豉womir - miejsce II, czas 35,98 sek.

             Hajdara Rafa - miejsce III, czas 36,16 sek.

            Niedzia貫k Kamil - miejsce IV, czas 36,38 sek.

            Ga逝s ㄆkasz - miejsce VIII, czas 1,04,88 sek.

13) Impreza promocyjna Narciarstwa Biegowego "Dzie Bobra" 21.02.2010 rok.

      Klasyfikacja szk馧 鈔ednich:

                        I miejsce Sosn闚ka Pawe

                       II miejsce ㄆkasik Krzysztof

                      III miejsce Kierepka Damian

                      IV miejsce Pow瞛ka ㄆkasz

       Klasyfikacja otwartego biegu narciarskiego:

                           miejsce Pow瞛ka ㄆkasz

                           miejsce Kierepka Damian

                           miejsce Sosn闚la Pawe

Fina造 rejonowe:

              1)    Rejonowa Licealiada w Sztafetowych biegach prze豉jowych /Bi貪oraj/

                         miejsce V.

                  2)    Rejonowa licealiada w Indywidualnym Tenisie Sto這wym /Kocudza/

                  3)    Rejonowa LIcealiada w Dru篡nowym Tenisie Sto這wym /Kocudza 26.01.2010/ 

                         miejsce III w klasyfikacji generalnej dru篡ny w sk豉dzie Polnicki D., Szafran D.,

                         Widz A.

Fina造 wojew鏚zkie:

1)   Mistrzostwa Wojew鏚ztwa M這dzik闚 i Junior闚 w strzelaniu z broni    pneumatycznej (18.09.2009 Lublin) dru篡na w sk豉dzie: Wojtan Dominika (Kpn),  Niedzia貫k Kamil (Kpn), ㄆkasik Krzysztof (Kpn), Szmidt Bartosz (Ppn).

2)   Fina Wojew鏚zki "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni kulowej (06.11.2009)dru篡na w sk豉dzie: Szmidt Bartosz (Kps - 321 pkt.), ㄆkasik Krzysztof (Kps - 257 pkt.), Niedzia貫k Kamil (Kps - 287 pkt.), Florek Kamil (Kps - 266 pkt.) wynik dru篡ny 1131 pkt. Miejsce IV dru篡ny.

3)   Fina Wojew鏚zki "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej (26.03.2010) Miejsce III dru篡ny w sk豉dzie: Kotu豉 Ewelina (Ppn - 226 pkt.), Niedzia貫k Kamil ( Kpn - 133 pkt.), ㄆkasik Krzysztof  (Kpn - 198 pkt.).

      Kotu豉 Ewelina miejsce I w kategorii pistoletu pneumatycznego.

4)   Wojew鏚zkie Zawody Szk馧 字ednich KRESY 2010 (05.06.2010)

      Klasyfikacja generalna ch這pc闚:

      Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasik Krzysztof, Niedzia貫k Kamil, Hajdara Rafa, Samczy雟ki Marek, Sulowski Pawe.

      Klasyfikacja generalna dziewcz徠:

      Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotu豉 Ma貪orzata, Flis Katarzyna, ㄆkasik Marta.

      Klasyfikacja w strzelaniu dru篡nowym:

      Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasik Krzysztof, Niedzia貫k Kamil, Hajdara Rafa, Samczy雟ki Marek, Sulowski Pawe.

      Klasyfikacja indywidualna w strzelaniu:

           1. Niedzia貫k Kamil

           2. ㄆkasik Krzysztof

5)  Otwarte Mistrzostwa Wojew鏚ztwa LOK w "Sportach Obronnych" (11.06.2010)

      Klasyfikacja generalna ch這pc闚:

      Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasik Krzysztof, Hajdara Rafa, Samczy雟ki Marek, Pow瞛ka ㄆkasz.

      Miejsce III dru篡na w sk豉dzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotu豉 Ma貪orzata, Kondrat Marlena.

      Miejsce IV dru篡na w sk豉dzie: Szafran Damian, Sulowski Pawe, Matuszewski Bart這miej, Nosal Tomasz.

      Miejsce VIII dru篡na w sk豉dzie: Flis Katarzyna, Skrzypek Monika, ㄆkasik Marta, ㄆkasik Aldona.

      Klasyfikacja dru篡nowa marszobiegu:

      Miejsce I dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasik Krzysztof, Hajdara Rafa, Samczy雟ki Marek, Pow瞛ka ㄆkasz.

      Miejsce III dru篡na w sk豉dzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotu豉 Ma貪orzata, Kondrat Marlena.

      Miejsce IV dru篡na w sk豉dzie: Szafran Damian, Sulowski Pawe, Matuszewski Bart這miej, Nosal Tomasz.

     Miejsce IX  dru篡na w sk豉dzie: Flis Katarzyna, Skrzypek Monika, ㄆkasik Marta, ㄆkasik Aldona.

      Klasyfikacja dru篡nowa w strzelaniu:

      iejsce II  dru篡na w sk豉dzie: Flis Katarzyna, Skrzypek Monika, ㄆkasik Marta, ㄆkasik Aldona.

     Miejsce III dru篡na w sk豉dzie: ㄆkasik Krzysztof, Hajdara Rafa, Samczy雟ki

     Marek, Pow瞛ka ㄆkasz.

     Miejsce VI dru篡na w sk豉dzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotu豉. Ma貪orzata, Kondrat Marlena.

     Miejsce VIII dru篡na w sk豉dzie: Szafran Damian, Sulowski Pawe, Matuszewski Bart這miej, Nosal Tomasz.

     Klasyfikacja na najlepszego zawodnika zawod闚:

Miejsce

Nazwisko

Imi

OP-1

Rzut granatem

KBK AK

Strzelanie szybkie

Kbks

SUMA

1

ㄆkasik

Krzysztof

25

25

25

25

71

171

2

Hajdara

Rafa

25

25

25

25

48

148

3

Kozina

Faustyna

25

25

25

25

45

145

5

ㄆkasik

Aldona

25

0

25

25

64

139

6

Sulowski

Pawe

25

25

25

25

36

136

7

Nosal

Tomasz

25

25

25

25

35

135

10

Kotu豉

Ma貪orzara

25

25

25

25

27

127

11

Osiewicz

Justyna

25

25

25

25

26

126

12

Pow瞛ka

ㄆkasz

25

25

25

25

26

126

14

Samczy雟ki

Marek

25

25

25

25

18

118

15

ㄆkasik

Marta

25

0

25

25

42

117

16

Flis

Katarzyna

25

0

25

25

40

115

25

Skrzypek

Monika

25

0

25

25

22

97

26

Szafran

Damian

25

0

25

25

16

91

31

Kondrat

Marlena

25

0

25

25

0

75

32

Matuszewski

Bart這miej

25

0

25

25

0

75

       Klasyfikacja indywidualna strzelanie Kbks:

Miejsce

Nazwisko

Imi

Kbks

1

ㄆkasik

Krzysztof

71

3

ㄆkasik

Aldona

64

7

Hajdara

Rafa

48

8

Kozina

Faustyna

45

9

ㄆkasik

Marta

42

13

Sulowski

Pawe

36

15

Nosal

Tomasz

35

23

Kotu豉

Ma貪orzata

27

25

Osiewicz

Justyna

26

26

Pow瞛ka

ㄆkasz

26

27

Skrzypek

Monika

22

28

Samczy雟ki

Marek

18

30

Szafran

Damian

16

34

Kondrat

Marlena

0

35

Matuszewski

Bart這miej

0

 

Fina造 og鏊nopolskie:

                  1) Otwarte Og鏊nopolskie Mistrzostwa LOK w „Wieloboju Obronnym”

                         /Weso豉 2010/

                         Klasyfikacji miejsce IX dru篡ny w sk豉dzie: ㄆkasik Krzysztof, Hajdara Rafa,

                         Samczy雟ki Marek, Sulowski Pawe, Matuszewski Bart這miej.

 

Mi璠zynarodowe:

                    1) Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzysze o Puchar Ministra Obrony Narodowej 

                        26 - 29.08.2010 Gi篡cko - Wilkasy /mi璠zynarodowe/

                       W klasyfikacji ch這pc闚 miejsce X dru篡ny w sk豉dzie:

                       ㄆkasik Krzysztof, Niedzia貫k Kamil, Hajdara Rafa, Wojtan Jacek, Wieleba Jarek.

                       W klasyfikacji dziewcz徠 miejsce VII dru篡ny w sk豉dzie:

                       Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotu豉 Ma貪orzata, Flis Katarzyna,

                       Skrzypek  Monika.