ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
 

 



2010/2011

 

Finały powiatowe:
  1)

Powiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.(30.10.2010)

Drużyna dziewcząt miejsce III.

Drużyna chłopców miejsce III.

  2)

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej 11 – osobowej (20.10.2010) miejsce IV.

  3)

Zawody Strzeleckie upamiętniające płk Zieleniewskiego

Miejsce I drużyny w składzie:mgr Izabela Mak,mgr Radosław Szymański

uczeń Krzysztof Łukasik

W klasyfikacji indywidualnej:

miejsce I - Łukasik Krzysztof

miejsce III - Szymański Radosław

  4) Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym - chłopców /17.11.2010/. Miejsce IV Kłyś A., miejsce VI Polnicki D., miejsceVI-IX Błoński Ł., miejsce XII-XVI Florek S., miejsce XVII_XXIV Dziura M., Adamek K.
  5) Powiatowa Licealiada w Halowej piłce nożnej chłopców (14.12.2010) miejsce III.
  6) Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt (02.02.2011) miejsce I.
  7) Powiatowa Licealiada w Drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców (03.02.2011) Drużyna dziewcząt w składzie: Maziarz M., Flis P., Maksim M. miejsce V. Drużyna chłopców  w składzie: Kłyś A., Polnicki D. miejsce III. Drużyna w składzie: Błoński Ł., Dziura M. miejsce V.
  8) Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt (09.02.2011) miejsce III.
  9) Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej chłopców (10.02.2011) miejsce V.
  10)

III Pływackie Mistrzostwa Amatorów "Pobij Rekord Otyli" o puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego (19.02.2011)

          50 m. styl klasyczny "M":

Nowiński Łukasz miejsce I

Adamek Kamil miejsce III

Budynkiewicz Łukasz miejsce IV

Koszałka Tomasz miejsce V

          50 m. styl dowolny "K":

Boś Agnieszka miejsce III

          50 m. styl dowolny "M":

Matuszewski Bartłomiej miejsce III

Kowalik Daniel miejsce VI

Łukasz Paweł miejsce VII

Hajdara Rafał miejsce VIII

Łukasik Krzysztof miejsce X

Wójck Grzegorz  miejsce XI

  11) Powiatowa Licealiada w Piłce siatkowej chłopców (22.02.2011) miejsce V drużyny.
  12)

Powiatowa Licealiada w Piłce siatkowej dziewcząt (23.02.2011) miejsce II drużyny.

Drużyna w składzie: Maksim M., Machul M., Michalczyk A., Krupicz B., Jakubiec E., Miś A., Twardowska P., Woźnica G., Michnik B., Flis A., Skrzypek M., Skrzypek A. opiekun drużyny mgr Radosław Szymański.

  13)

Finał Powiatowy "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej.(11.03.2011)

Miejsce I drużyna w składzie:

Kotuła Ewelina (Ppn - 140 pkt.), Łukasik Krzysztof (Kpn - 130 pkt.), Skrzypek Aneta (Kpn - 128 pkt.).

Miejsce II drużyna w składzie:

Łukasik Krzysztof (Ppn - 121 pkt.), Maiło Agnieszka (Kpn - 121 pkt.), Kiszka Bartłomiej (Kpn - 120 pkt.)

Klasyfikacja pistoletu Pneumatycznego:

1. Kotuła Ewelina (Ppn - 140 pkt.)

3. Łukasik Krzysztof (Ppn - 121 pkt.)

Klasyfikacja karabinu pneumatycznego:

1. Łukasik Krzysztof (Kpn - 130 pkt.)

2. Skrzypek Aneta (Kpn - 128 pkt.)

3. Maiło Agnieszka (Kpn - 121 pkt.)

4. Kiszka Bartłomiej (Kpn - 120 pkt.)

  14) Finał Powiatowy Licealiady w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt miejsce II drużyny. (24.03.2011 - Potoczek)

Finały rejonowe:
  1) Rejonowe Mistrzostwa w Indywidualnym Tenisie Stołowym (Kocudza 24.11.2010)
  2) Rejonowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt ( Biłgoraj 07.02.2011) miejsce III drużyny.
  3) Rejonowa Licealiada w Drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców (Kocudza 10.02.2011) w klasyfikacji generalnej miejsce IV drużyny w składzie: Kłyś Andrzej, Polnicki Damian.

Finały wojewódzkie:
  1) Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów w strzelaniu z broni sportowej (24.09.2010) Drużyna w składzie: Kotuła Ewelina (Psp - 50 pkt. Ksp - 34 pkt.),Łukasik  Aldona ( Psp - 79 pkt. Ksp - 57 pkt.), Hajdara Rafał (Psp - 36 pkt. Ksp - 39 pkt.), Woś Bartłomiej (Psp - 87 pkt. Ksp - 49 pkt.) wynik drużyny 431 pkt. Miejsce I w strzelaniu z Psp z wynikiem 87 pkt. zdobył Woś Bartłomiej.
  2) Wojewódzkie Zawody Strzeleckie "Szkolna Liga Strzelecka" z broni kulowej. (29.10.2010 Lublin) Drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Łukasik Marta, Łukasik Aldona, Woś Bartłomiej.
  3)

Finał Wojewódzki "Szklonej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej. (Lublin 24.03.2011)  Drużyna w składzie: Kotuła Ewelina (Ppn - 228 pkt.), Łukasik Krzysztof (Kpn - 222 pkt.), Skrzypek Aneta (Kpn - 122 pkt ) miejsce II w klasyfikacji generalnej zawodów.

Kotuła Ewelina miejsce I w klasyfikacji pistoletu pneumatycznego.

Łukasik Krzysztof miejsce III w klasyfikacji karabinu pneumatycznego.

  4)

Wojewódzkie Zawody Szkół Średnich w Sportach Obronnych KRESY 2011 (28.05.2011 Zamość- Lipsko Polesie)

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce IV drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Kiszka Bartłomiej.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt miejsce IV drużyny w składzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Łukasik Marta, Wybrańska Katarzyna, Maiło Agnieszka.

W klasyfikacji na najlepszą drużynę w strzelaniu wygrała drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Kiszka Bartłomiej.

Indywidualnie w strzelaniu miejsca:

I. Łukasik Krzysztof

III. Kiszka Bartłomiej.

  5)

Mistrzostwa Województwa Młodzików i Juniorów w strzelaniu z broni    pneumatycznej (01.06.2011 Lublin)

Miejsce IV drużyny w składzie: Kotuła Ewelina (Ppn), Wójcki Grzegorz (Ppn), Kiszka Bartłomiej (Kpn), Maiło Agnieszka (Kpn). /256 punktów/

Indywidualnie pistolet pneumatyczny:

Kotuła Ewelina - miejsce VI,

Wójcki Grzegorz - miejsce VII,

Indywidualnie karabin pneumatyczny:

Maiło Agnieszka - miejsce VIII,

Kiszka Bartłomiej - miejsce XI.

  6)

Otwarte Mistrzostwa Województwa LOK w Sportach Obronnych (03.06.2011 Janów Lubelski - Momoty D.)

Miejsce I drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Kiszka Bartłomiej, Dudek Sylwester,

Miejsce III drużyna w składzie: Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Ciupak Rafał, Kowalik Daniel

Miejsce V drużyna w składzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Flis Katarzyna, Skrzypek Monika,

Miejsce VI drużyna w składzie: Łukasik Marta, Wybrańska Katarzyna, Maiło Agnieszka, Skrzypek Aneta,

Najlepsza drużyna żeńska zawodów w składzie: Kozina F., Osiewicz J., Flis K., Skrzypek M..

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika zawodów:

II. Łukasik Krzysztof

IV. Hajdara Rafał

V. Łukasik Marta

VI. Ciupak Rafał

 Finały ogólnopolskie:

 

1)

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym             (WESOŁA 17 - 19.06.2011)

W klasyfikacji generalnej miejsce VII drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Kiszka Bartłomiej, Dudek Sylwester, Ciupak Rafał.

Miejsce IV w marszobiegu.

Miejsce VI w konkurencji Testu Sprawnościowego.

Miejsce VIII drużynowo w strzelaniu.

Indywidualnie w strzelaniu Łukasik Krzysztof miejsce VIII.

Międzynarodowe:

  1)

XVII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o nagrodę Ministra Obrony Narodowej Wilkasy k/ Giżycka 25 - 28.08.2011 rok.

W klasyfikacji generalnej miejsce IV drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Kiszka Bartłomiej, Ciupak Rafał, Niedziałek Kamil, Wojtan Jacek.

Indywidualnie w klasyfikacji najlepiej strzelających wygrał Kiszka Bartłomiej.