ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
 

 



2011/2012

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. (Janów Lubelski 29.09.2011)

Drużyna dziewcząt miejsce II..

2)

Zawody Strzeleckie upamiętniające płk Zieleniewskiego

Miejsce II drużyny reprezentującej Szkolne Koło LOK

w składzie: Woś Bartłomiej, Kiszka Bartłomiej, Ciupak Rafał

3)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców /02.11.2011/

Miejsca w klasyfikacji dziewcząt: Skupińska T. - miejsce II, Flis P. - miejsce IV, Maksim M. - miejsce VII-VIII, Maziarz M. - miejsce IX-XII, Puzio M. - miejsce XIII-XVI.

Miejsca w klasyfikacji chłopców: Błoński Ł. - miejsce II, Tomaszewski D. - miejsce IX-XII, Dziura M., Adamek K. - miejsce XIII-XVI.

4)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców /25.01.2012/

Miejsca w klasyfikacji dziewcząt: Maksim M., Maziarz M. - miejsce III, Flis P., Puzio M. - miejsce IV.

Miejsca w klasyfikacji chłopców: Błoński Ł., Tomaszewski D. - miejsce V-VI,    Dziura M., Adamek K. - miejsce VII-VIII.

5) Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt /15.02.2012/ miejsce III drużynowo.
6) Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców /22.02.2012/  miejsce III drużynowo.
7) Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców /23.02.2012/  miejsce IV drużynowo.
8) Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt /24.02.2012/ miejsce III drużynowo.
9)

IV Pływacie Mistrzostwa Amatorów pod hasłem "Pobij rekord Otylii" /25.02.2012/

rocznik 1995 i starsi - styl dowolny mężczyzn:

I. Matuszewski Bartłomiej 00:32:34

IV. Giżka Szymon 00:36:18

rocznik 1995 i starsi - styl dowolny kobiet:

II. Boś Agnieszka

rocznik 1995 i starsi - styl klasyczny kobiet:

I. Gromysz Karolina

10)

Finał Powiatowy "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej /09.03.2012/

Miejsce I drużyna w składzie:

Wójcik Grzegorz /Ppn./, Kiszka Bartłomiej /Kpn./, Skrzypek Aneta /Kpn./

Miejsce II drużyna w składzie:

Kotuła Ewelina /Ppn./, Maiło Agnieszka /Kpn./, Krzysztoń Aleksandra /Kpn./

Klasyfikacja indywidualna pistolet pneumatyczny.

1. Kotuła Ewelina - 148 pkt.

2. Wójcik Grzegorz - 132 pkt.

Klasyfikacja indywidualna karabin pneumatyczny.

1. Kiszka Bartłomiej - 147 pkt.

4. Skrzypek Aneta - 129 pkt.

5. Maiło Agnieszka - 123 pkt.

7. Krzysztoń Aleksandra - 115 pkt.

11) Powiatowa Licealiada w piłce nożnej dziewcząt /26.03.2012 - Orlik/ miejsce I drużynowo.

Finały rejonowe:
  1)

Rejonowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. (Kraśnik 06.10.2011)

Drużyna dziewcząt miejsce IV.

  2) Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców /Kocudza 09.11.2011/

Finały wojewódzkie:
  1)

Finał wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni kulowej./Lublin 04.11.2011/

Drużyna w składzie: Skrzypek A., Kiszka B., Ciupak R.

  2)

Finał Wojewódzki "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej.              (Lublin 30.03.2012)

Drużyna w składzie: Kotuła Ewelina Ppn, Skrzypek Aneta Kpn, Kiszka Bartłomiej Kpn.

  3) Mistrzostwa Województwa LOK Juniorów i Młodzików w Strzelectwie Sportowym z broni pneumatycznej. /Lublin 25.05.2012/     Drużyna w składzie: Kotuła Ewelina Ppn. 83 pkt., Wójcik Grzegorz Ppn. 76 pkt., Skrzypek Aneta Kpn. 51 pkt., Maiło Agnieszka 39 pkt. Tytuł drugiego wicemistrza Juniorów w pistolecie pneumatycznym zdobyła Kotuła Ewelina.
  4)

V Zawody Sportowo Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego

KRESY 2012

(Poligon 3 Batalionu Zmechanizowanego Sitaniec - Wolica 26.05.2012)

Klasyfikacja generalna męska:

Miejsce I drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej, Sulowski Paweł, Dudek Sylwester, Kowalik Daniel, Pawlos Jakub.

Klasyfikacja generalna żeńska:

Miejsce II drużyna w składzie: Skrzypek Monika, Flis Katarzyna, Maiło Agnieszka, Wołoszynek Joanna, Krzysztoń Ola.

Klasyfikacja męska strzelanie zespołowe miejsce I drużynowo.

Klasyfikacja żeńska strzelanie zespołowe miejsce II drużynowo.

Klasyfikacja męska marszobiegu zespołowego miejsce I drużynowo.

Klasyfikacja żeńska marszobiegu zespołowego miejsce II drużynowo.

  5)

Otwarte Mistrzostwa Województwa LOK w Sportach Obronnych             (01.06.2012 Janów Lubelski)

Miejsce I drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Łukasiewicz Piotr.

Miejsce II drużyna w składzie: Sulowski Paweł, Kowalik Daniel, Dudek Sylwester, Madej Jarosław.

Miejsce III drużyna w składzie: Krzysztoń Aleksandra, Puzio Marlena, Ciupak Rafał, Lewandowski Mateusz.

Miejsce VI drużyna w składzie: Skrzypek Monika, Flis Katarzyna, Maiło Agnieszka, Wołoszynek Joanna.

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika zawodów:

II. Kiszka Bartłomiej

III. Krzysztoń Aleksandra

IV. Ciupak Rafał

V. Łukasiewicz Piotr

VI. Puzio Marlena

VII. Pawlos Jakub

VIII. Wołoszynek Joanna

X. Skrzypek Monika

Finały ogólnopolskie:
 

1)

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym             (SIEDLCE 22 - 24.06.2012)

W klasyfikacji generalnej miejsce VI drużyny w składzie: Kiszka Bartłomiej, Łukasik Krzysztof, Łukasiewicz Piotr, Pawlos Jakub, Ciupak Rafał.

Miejsce IX w marszobiegu.

Miejsce VII w konkurencji Testu Sprawnościowego.

Miejsce IV drużynowo w strzelaniu.

Indywidualnie w strzelaniu Łukasik Krzysztof miejsce VII.

Międzynarodowe:
  1)

XVIII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej Węgorzewo - Wilkasy 23 - 25.08.2012 rok. /w obsadzie międzynarodowej/

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce V drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Powęzka Łukasz.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt miejsce V drużyny dziewcząt w składzie:

Flis Katarzyna, Skrzypek Monika, Skrzypek Aneta, Krzysztoń Aleksandra, Wołoszynek Joanna.