ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
 

 



2012/2013

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych. /Janów Lub. 25.09.2012/

Drużyna dziewcząt miejsce I.

Drużyna chłopców miejsce III.

2)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. /Janów lub. 06.11.2012/

Klasyfikacja dziewcząt:

Skupińska Teresa miejsce I

Maziarz Małgorzata miejsce V

Puzio Marlena miejsce IX-XII

Klasyfikacja chłopców:

Fiut Marek miejsce VII-VIII

Adamek Kamil miejsce VII-VIII

Tomaszewski Daniel miejsce XIII-XVII

3)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

/Janów Lubelski 21.01.2013/

Klasyfikacja dziewcząt:

Miejsce I drużyna w składzie: Skupińska Teresa, Maziarz Małgorzata, Puzio Marlena.

Klasyfikacja chłopców:

Miejsce    drużyna w składzie: Fiut Marek, Adamek Kamil.

Miejsce   drużyna w składzie: Tomaszewski Daniel,

4)

Powiatowa Licealiada Chłopców w Halowej Piłce Nożnej /Potoczek 30.01.2013/

Miejsce IV drużyny.

5)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt /Janów Lubelski 05.02.2013/

Miejsce III drużyny dziewcząt.

6)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej /Potoczek 26.02.2013/

Miejsce II drużyny dziewcząt.

7)

V Pływackie Mistrzostwa Amatorów "Pobij Rekord Otylii" o puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego /02.03.2013 Janów Lubelski/

Kategoria 1999 i starsi:

Wójcik Grzegorz

Kiszka Bartłomiej

8)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej /Potoczek 05.03.2013/

Miejsce II drużyny chłopców.

9)

Finał Powiatowy "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni pneumatycznej. /08.03.2013 Janów Lubelski/

Miejsce II drużyna w składzie: Wołoszynek Joanna /Ppn - 142 pkt./, Skrzypek Aneta /Kpn - 139 pkt./, Maiło Agnieszka /Kpn - 118 pkt./

Miejsce III drużyna w składzie: Wójckik Grzegorz /Ppn - 120 pkt./, Krzysztoń Aleksandra /Kpn - 142 pkt./, Kiszka Bartłomiej /Kpn - 134 pkt./.

Klasyfikacja generalna karabinu pneumatycznego:

1. Krzysztoń Aleksandra - 142 pkt.

2. Skrzypek Aneta - 139 pkt.

4. Kiszka Bartłomiej - 134 pkt.

9. Maiło Agnieszka - 118 pkt.

12. Grodecki Patryk - 103 pkt.

Klasyfikacja generalna pistoletu pneumatycznego:

2. Wołoszynek Joanna - 142 pkt.

4. Wójcik Grzegorz - 120 pkt.

Finały rejonowe:
  1)

Rejonowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych. /Kraśnik 04.10.2012/

Drużyna dziewcząt miejsce V.

  2) Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. /Kocudza 08.11.2012/

Klasyfikacja dziewcząt:

Skupińska Teresa

Maziarz Małgorzata

  3) Rejonowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. /Kocudza 30.01.2013/

Miejsce IV w klasyfikacji dziewcząt

Drużyna w składzie: Skupińska Teresa, Maziarz Małgorzata, Puzio Marlena.

Finały wojewódzkie:
  1)

Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju Młodzików i Juniorów w strzelaniu z broni sportowej /Bychawa 21.09.2012/

Drużyna w składzie: Skrzypek Aneta Ksp. 59, Psp. 57., Wołoszynek Joanna Ksp. 37, Psp. 63., Krzysztoń Aleksandra Ksp. 63, Psp. 77., Woś Bartłomiej Ksp. 46, Psp. 87. Wynik drużyny 489 pkt.

W klasyfikacji generalnej drużyna zajęła IV miejsce.

Indywidualnie miejsce II w Psp. Woś Bartłomiej.

Indywidualnie w dwuboju miejsce VII - Krzysztoń Aleksandra.

  2)

Finał Wojewódzki "Szkolnej Ligi Strzeleckiej" z broni kulowej. /Lublin 09.11.2012/

Drużyna w składzie:

Krzysztoń Aleksandra

Kiszka Bartłomiej

Pawlos Jakub

  3)

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kickboxing Light - contact.

/Lublin 24.11.2012/

W kategorii junior 69 kg.- Magier Paweł zajął III miejsce.

  4)

VI Zawody sportowo - obronne Szkół Średnich województwa lubelskiego

KRESY  2013 /Lipsko -Polesie 25.05.2013/

Drużyna dziewcząt w składzie; Skrzypek Aneta, Krzysztoń Aleksandra, Wołoszynek Joanna, Gumienik Monika, Kapusta Patrycja.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii drużyn żeńskich.

Miejsce I w marszobiegu zespołowym w kategorii drużyn żeńskich.

Miejsce I w strzelaniu drużynowym w kategorii drużyn żeńskich z wynikiem 367 pkt.

Drużyna chłopców w składzie: Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Rząd Michał, Giżka Szymon.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii drużyn męskich.

Miejsce III w marszobiegu zespołowym w kategorii drużyn męskich.

Miejsce I w strzelaniu drużynowym w kategorii drużyn męskich z wynikiem 441 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej w strzelaniu z karabinka pneumatycznego zawodnicy zajęli następujące miejsca:

1. Rząd Michał - 95 pkt.

2. Pawlos Jakub - 92 pkt.

4. Wołoszynek Joanna - 85 pkt.

5. Krzysztoń Aleksandra - 85 pkt.

6. Kiszka Bartłomiej - 83 pkt.

7. Giżka Szymon - 83 pkt.

8. Skrzypek Aneta - 82 pkt.

18. Kapusta Patrycja - 72 pkt.

38. Gumienik Monika - 43 pkt.

Finały między wojewódzkie:
 

1)

Zawody sportowo - obronne upamiętniające "Bitwę na Porytowym Wzgórzu"           14 - 16.06.2013 Janów Lubelski

W klasyfikacji generalnej męskiej:

miejsce I drużyny w składzie: Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Rząd Michał, Giżka Szymon.

miejsce III drużyny w składzie: Moskal Rafał, Grodecki Patryk, Ferraiuolo Krzysztof, Fiut Marek, Gajur Grzegorz.

W klasyfikacji generalnej żeńskiej:

miejsce I drużyny w składzie: Krzysztoń Aleksandra, Wołoszynek Joanna, Kapusta Patrycja, Boś Zenobia, Puzio Marlena.

miejsce III drużyny w składzie: Gumienik Monika, Tomczyk Aleksandra, Rachoń Magdalena, Michalczyk Magdalena, Skupińska Wioleta.

W klasyfikacji indywidualnej zawodów miejsce:

1. Kiszka Bartłomiej - 208 pkt.

2. Krzysztoń Aleksandra - 203 pkt.

3. Pawlos Jakub - 190 pkt.

5. Rząd Michał - 182 pkt.

9. Gumienik Monika - 165 pkt.

10. Wołoszynek Joanna - 160 pkt.

11. Giżka Szymon - 158 pkt.

13. Gajur Grzegorz - 155 pkt.

14. Ferraiuolo Krzysztof - 145 pkt.

16. Moskal Rafał  - 143 pkt.

18. Puzio Marlena - 137 pkt.

20. Grodecki Patryk - 135 pkt.

21. Boś Zenobia - 133 pkt.

22. Kapusta Patrycja - 130 pkt.

24. Michalczyk Magdalena - 127 pkt.

29. Tomczyk Aleksandra - 110 pkt.

30. Skupińska Wioleta - 110 pkt.

34. Fiut Marek - 85 pkt.

39. Rachoń Magdalena - 71 pkt.

Finały ogólnopolskie:

 

1)

Magier Paweł

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Kick - Light Juniorów i Młodzieżowców

Ostrowiec Świętokrzyski 26 - 28.04.2013 r.

Finały ogólnopolskie z obsadą międzynarodową:
  1)

XIX Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej Wilkasy - Orzysz 22 - 25.08.2013 rok. /w obsadzie międzynarodowej/

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce II drużyny w składzie: Kiszka Bartłomiej, Rząd Michał, Pawlos Jakub, Giżka Szymon.

W zawodach brała udział także Krzysztoń Aleksandra zajmując z drużyną miejsce I.