ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
   
 

 



2013/2014

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych. /Janów Lub. 30.09.2013 r./

Miejsce I drużyna dziewcząt.

Boś Agnieszka, Król Kinga, Porada Anna, Kulpa Karolina, Boś Zenobia, Kapusta Sylwia, Szpyra Sylwia, Dąbej Justyna, Michalczyk Magdalena, Kapusta Patrycja, Skrzypek Aneta, Kapusta Jagoda.

Miejsce III drużyna chłopców.

2)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /Janów Lubelski 25.10.2013/

Klasyfikacja dziewcząt:

Miejsce II - T. Skupinska

Miejsce IV - S. Długosz

Miejsce VII-IX - I. Myszak

Miejsce IX-XII - M. Stręciwilk, K. Jargiło.

Klasyfikacja chłopców:

Miejsce IV - Marek Fiut

Miejsce VI -Ł. Sosnówka

S. Bielak

D. Tomaszewski

3)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /Janów Lubelski 07.02.2014/

Klasyfikacja dziewcząt:

Miejsce I - Teresa Skupinska, Sylwia Długosz.

Miejsce   -

Klasyfikacja chłopców:

Miejsce II - Marek Fiut, Łukasz Sosnówka.

Miejsce  - Daniel Tomaszewski, Łukasz Powęzka.

4)

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców /13.02.2014 Potoczek/

Miejsce V drużyny.

5)

VI Pływackie Mistrzostwa Amatorów "Pobij Rekord Otylii" o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego / Janów Lubelski 22.02.2014/

50 m. - styl dowolny;  rok urodzenia 1997 - 1993

1. Giżka Szymon - 00:34:91

2. Krzosek Daniel - 00:37:62

4. Grodecki Patryk - 00:42:28

5. Gil Tobiasz - 00:42:66

50 m. - styl grzbietowy;  rok urodzenia 1997 - 1993

2. Krzosek Daniel - 00:57:78

6)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt /25.02.2014 Janów Lubelski/

Miejsce III drużyny.

7)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców. /27.02.2014 Janów Lubelski/

Miejsce V drużyny.

8)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców. /28.02.2014 Potoczek/

Miejsce  I drużyny.

Drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej - kapitan, Fryc Arkadiusz, Nieściur Jarosław, Łukasiewicz Piotr, Giżka Szymon, Kolasa Mateusz, Tomaszewski Daniel, Tylus Piotr, Stańko Adrian, Łagód Piotr, Bielak Sylwester, Gil Tobiasz, Kaproń Marek, Jargiło Rafał.

9)

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej. /3 - 4.04.2014 Janów Lubelski.

Miejsce I drużyna w składzie: Rząd Michał - Ppn, Kiszka Bartłomiej - Kpn, Krzysztoń Aleksandra - Kpn.

Miejsce IV drużyna w składzie: Momot Adrianna - Ppn, Skrzypek Aneta - Kpn, Bielak Gabriela - Kpn.

Klasyfikacja indywidualna karabinu pneumatycznego:

1. Krzyszton Aleksandra  - 152 pkt.

3. Skrzypek Aneta - 140 pkt.

5. Kiszka Bartłomiej - 133 pkt.

8. Bielak Gabriela - 108 pkt.

Klasyfikacja indywidualna pistoletu pneumatycznego:

1. Rząd Michał - 162 pkt.

4. Momot Adrianna - 124 pkt.

10)

Konkurs pierwszej pomocy przedlekarskiej zorganizowany przez Studium Medyczno Zawodowe im. Stefanii Wołynki /Janów Lubelski 29.04.2013 r./

Drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej, Wójcik Grzegorz, Gizka Szymon, Pawlos Jakub. Miejsce II w klasyfikacji generalnej.

Finały rejonowe:
  1)

Rejonowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych. / Kraśnik 03.10.2013 r./

Miejsce  III drużyna dziewcząt.

Boś Agnieszka, Król Kinga, Porada Anna, Kulpa Karolina, Boś Zenobia, Kapusta Sylwia, Szpyra Sylwia, Dąbej Justyna, Michalczyk Magdalena, Kapusta Patrycja, Skrzypek Aneta, Kapusta Jagoda.

  2)

Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /Kocudza 31.10.2013/

Klasyfikacja dziewcząt:

Miejsce IV - Teresa Skupinska

Sylwia Długosz

Klasyfikacja chłopców:

Marek Fiut

  3)

Rejonowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /Kocudza 13.02.2014/

Klasyfikacja dziewcząt:

Miejsce III - Teresa Skupinska, Sylwia Długosz.

Klasyfikacja chłopców:

Miejsce IV - Marek Fiut, Łukasz Sosnówka.

  4)

Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców. /18.03.2014 Biłgoraj/

Miejsce  III drużyny.

Drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej - kapitan, Fryc Arkadiusz, Nieściur Jarosław, Łukasiewicz Piotr, Giżka Szymon, Kolasa Mateusz, Tomaszewski Daniel, Tylus Piotr, Stańko Adrian, Łagód Piotr, Bielak Sylwester, Gil Tobiasz, Kaproń Marek, Jargiło Rafał.

Finały wojewódzkie:
  1)

Mistrzostwa Województwa Ligi Obrony Kraju Młodzików i Juniorów w strzelaniu z broni sportowej. /Bychawa 20.09.2013 r./

Drużyna w składzie: Krzysztoń Aleksandra, Wołoszynek Joanna, Rząd Michał, Pawlos Jakub.

Miejsce III drużynowo.

Indywidualnie Mistrzostwo Województwa LOK Juniorów w strzelaniu z pistoletu sportowego zdobyła Krzysztoń Aleksandra.

  2)

Wojewódzka Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /Hrubieszów 05.11.2013/

Klasyfikacja dziewcząt:

Teresa Skupinska

  3)

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej. /10.04.2014 Lublin/

Drużyna w składzie: Rząd Michał - Ppn 242 pkt., Kiszka Bartłomiej - Kpn 155 pkt., Krzysztoń Aleksandra - Kpn 213 pkt.., Skrzypek Aneta - Kpn 203 pkt.. zajeła miejsce VI z wynikiem 813 pkt.

Indywidualnie miejsce I w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego Rząd Michał z wynikiem 242 pkt.

  4)

VII Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich

Województwa Lubelskiego

"KRESY  2014" / 24.05.2014 Poligon Sitaniec - Wolica/

W klasyfikacji generalnej żeńskiej:

Miejsce I drużyna w składzie:

Krzysztoń Aleksandra, Bielak Gabriela, Serwatka Monika, Rak Aleksandra, Kulpa Karolina.

Miejsce I w klasyfikacji strzeleckiej z kbk AK LSS Czantoria. /335 pkt./

Miejsce II indywidualnie w klasyfikacji strzeleckiej z kbk AK LSS Czantoria: Serwatka Monika.

W klasyfikacji generalnej męskiej:

Miejsce I drużyna w składzie:

Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Giżka Szymon, Rząd Michał.

Miejsce III drużyna w składzie:

Moskal Rafał, Bańka Karol, Jargiło Rafał, Kaproń Marek, Bielak Patryk.

W klasyfikacji strzeleckiej z kbk AK LSS Czantoria.

Miejsce II drużyna w składzie:

Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Giżka Szymon, Rząd Michał.

Miejsce III drużyna w składzie:

Moskal Rafał, Bańka Karol, Jargiło Rafał, Kaproń Marek, Bielak Patryk.

W klasyfikacji marszobiegu zespołowego.

Miejsce I drużyna w składzie:

Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Giżka Szymon, Rząd Michał.

Finały ogólnopolskie:

 

1)

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym (ZEGRZE 13 - 15.06.2014)

W klasyfikacji generalnej miejsce IV drużyny w składzie: Pawols Jakub, Giżka Szymon, Moskal Rafał, Bańka Karol.

Miejsce II w marszobiegu.

Miejsce V w konkurencji Testu Sprawnościowego.

Miejsce V drużynowo w strzelaniu - 313 pkt.

Indywidualnie:

miejsce 12 - Pawlos Jakub - 76 pkt.

miejsce 30 - Giżka Szymon - 62 pkt.

miejsce 43 - Bańka Karol - 47 pkt.

miejsce 44 - Moskal Rafał - 44 pkt.

  2)

Zawody sportowo - obronne "SZLAKIEM TYGRYSA" III Piknik Militarny (Orzysz 4 - 6.07.2014) /zawody o zasięgu ogólnopolskim/

Miejsce I w klasyfikacji Junior drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej, Rząd Michał.

Marszobieg po małej bani - miejsce I.

OSF miejsce I (01:26:00)

Miejsce IV w klasyfikacji Junior drużyna w składzie: Pawlos Jakub, Giżka Szymon, Bielak Patryk.

Marszobieg po małej bani - miejsce IV.

OSF miejsce II. (01:28:00)

Miejsce III w klasyfikacji Juniorek drużyna w składzie: Krzysztoń Aleksandra, Kulpa Karolina, Groszek Małgorzata.

Marszobieg po małej bani - miejsce IV.

OSF miejsce II.

Finały w obsadzie międzynarodowej:
  1)

XX Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej Giżycko 21 - 24.08.2014 rok. /w obsadzie międzynarodowej/

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce II drużyny w składzie: Kiszka Bartłomiej, Rząd Michał, Pawlos Jakub, Giżka Szymon.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt miejsce III drużyny w składzie: Krzysztoń Aleksandra, Serwatka Monika, Rak Aleksandra, Kulpa Karolina, Bielak Gabriela, Groszek Małgorzata.