ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 



2014/2015

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych.

/Janów Lubelski 30.09.2014/

Miejsce I drużyna dziewcząt.

Miejsce II drużyna chłopców.

2)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /05.11.2014 Janów Lubelski/

Klasyfikacja Dziewcząt:

Miejsce II - Długosz Sylwia

Miejsce III - Nosal Karolina

Miejsce VII-VIII - Robak Patrycja

Miejsce IX-XII - Jargiło Kamila

Miejsce IX-XII - Flis Patrycja

Klasyfikacja Chłopców:

Miejsce IV - Sajdak Piotr

Miejsce V - Sosnówka Łukasz

Miejsce VI - Fiut Marek

Miejsce IX-XII - Bielak Sylwester

3)

Powiatowe zawody w pływaniu - sztafety i indywidualne dziewcząt i chłopców na Basenie OTYLIA /25.11.2014 Janów Lubelski/

1. Sztafeta chłopców w składzie: Giżka Szymon, Tylus Piotr, Gil Tobiasz, Pawlis Jakub, Grodecki Patryk, Powęzka Patryk, Król Dariusz, Fiut Marek, Pudło Sebastian, Krawczyk Pitr ( 03:12:01)

Styl dowolny - dziewczęta:

Miejsce III - Kiszka Aneta 00:42,8

Miejsce IV - Bielak Gabriela 00:59,6

Styl dowolny - chłopcy:

Miejsce III - Grodecki Patryk  00:37,9

Miejsce V - Pawlos Jakub  00:39,7

Miejsce VI - Tylus Piotr  00:39,7

Miejsce VII - Gil Tobiasz  00:43,20

Miejsce VIII  - Powęzka Patryk  00:43,6

Styl grzbietowy - dziewczęta:

Miejsce II - Kulpa Karolina 01:00,2

Miejsce III - Dudek Magdalena 01:07,2

4)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /07.01.2015 Janów Lubelski/

W kategorii dziewcząt:

Miejsce I drużyna w składzie: Karolina Nosal, Kamila Jargiło

Miejsce III drużyna w składzie: Sylwia Długosz, Patrycja Robak

W kategorii chłopców:

Miejsce II drużyna w składzie: Marek Fiut, Łukasz Sosnówka

Miejsce V drużyna w składzie: Sylwester Bielak, Piotr Sajdak

5)

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej chłopców / 10.01.2015 Potoczek/

Miejsce III drużyny.

6)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców / 21.01.2015 Modliborzyce/

Miejsce IV drużyny.

Drużyna w składzie: Krupicz Jarosław, Jargiło Rafał, Mazur Zbigniew, Tylus Piotr, Zarzeczny Dawid, Fiedorek Karol, Widz Bartłomiej, Moskal Rafał, Fiut Marek, Sajdak Piotr, Pastucha Kamil, Ciupak Michał.

7)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt / 22.01.2015 Janów Lubelski/

Miejsce IV drużyny.

8)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców /30.01.2015 Potoczek/

W klasyfikacji dziewcząt miejsce II drużyny w składzie:

Groszek Małgorzata - kapitan, Serwatka Monika, Rak Aleksandra, Kiszka Aneta, Kulpa Karolina, Karkut Monika, Bielak Gabriela.

W klasyfikacji chłopców miejsce I drużyna w składzie:

Giżka Szymon - kapitan, Fryc Arkadiusz, Zielonka Michał, Łukasiewicz Piotr, Tylus Piotr, Bielak Sylwester, Gil Tobiasz, Kaproń Marek, Jargiło Rafał, Stolarz Maciej, Mazur Rafał.

9)

Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt. /11.03.2015 Janów Lubelski/

W klasyfikacji dziewcząt miejsce II drużyny w składzie:

10)

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej  /12 - 13.03.2015/

Miejsce I drużyna w składzie:

Groszek Małgorzata Kpn. /133 pkt/

Robak Patrycja /156 pkt./

Kaproń Marek /114 pkt/

Miejsce II drużyna w składzie:

Pawlos Jakub Kpn. /116 pkt./

Bielak Gabriela Kpn. /114 pkt./

Wołoszynek Joanna Ppn. /156 pkt./

Indywidualnie w klasyfikacji pistoletu pneumatycznego:

1. Wołoszynek Joanna

3. Kaproń Marek

Indywidualnie w klasyfikacji karabinu pneumatycznego:

1. Robak Patrycja

3. Groszek Małgorzata

8. Pawlos Jakub

9. Bielak Gabriela

Finały rejonowe:
  1)

Rejonowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych.

/Kraśnik 02.10.2014/

Miejsce V drużyna dziewcząt.

Miejsce IV drużyna chłopców.

  2)

Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /20.11.2014 Dzwola/

Klasyfikacja Dziewcząt:

Miejsce XIII-XVI  - Długosz Sylwia

Miejsce XIII-XVI  - Nosal Karolina

Klasyfikacja Chłopców:

Miejsce XIII-XVI - Sajdak Piotr

Miejsce IX-XII - Sosnówka Łukasz

  3)

Rejonowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /15.01.2015 Dzwola/

W kategorii dziewcząt:

Miejsce  IV drużyna w składzie: Karolina Nosal, Kamila Jargiło, Sylwia Długosz.

W kategorii chłopców:

Miejsce  V drużyna w składzie: Marek Fiut, Łukasz Sosnówka

  4)

Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców. /24.02.2015 Biłgoraj/

Miejsce III w klasyfikacji generalnej.

Drużyna w składzie:

Giżka Szymon - kapitan, Fryc Arkadiusz, Zielonka Michał, Łukasiewicz Piotr, Tylus Piotr, Bielak Sylwester, Gil Tobiasz, Kaproń Marek, Jargiło Rafał, Stolarz Maciej, Mazur Rafał.

Finały wojewódzkie:
  1)

Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów w strzelaniu z broni kulowej. /Bychawa 19.09.2014/ Drużyna w składzie: Kulpa Karolina, Bielak Gabriela, Rak Aleksandra, Groszek Małgorzata.

Miejsce IV drużyny z wynikiem 476 pkt.

Wyniki indywidualne:

Bielak Gabriela: karabin sportowy 56 pkt., pistolet sportowy 80 pkt. (136 pkt.)

Groszek Małgorzata: karabin sportowy 40 pkt., pistolet sportowy 72 pkt. (112 pkt.)

Rak Aleksandra:  karabin sportowy 45 pkt., pistolet sportowy 53 pkt.(98 pkt.)

Kulpa Karolina: karabin sportowy 64 pkt., pistolet sportowy 66 pkt. (130 pkt.)

  2)

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej  /26 - 27.03.2015 Lublin/

Miejsce XI drużyny z wynikiem 733 pkt.

Drużyna w składzie:

Groszek Małgorzata Kpn. 175 pkt.

Robak Patrycja Kpn. 150 pkt.

Pawlos Jakub Kpn. 211 pkt.

Kaproń Marek Ppn. 197 pkt.

  3)

VIII Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego "KRESY  2015" /06.06.2015 Poligon Sitaniec - Wolica /

Drużyna dziewcząt w składzie: Serwatka Monika, Kulpa Karolina, Rak Aleksandra, Groszek Małgorzata, Bielak Gabriela.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii dziewcząt.

Miejsce I w klasyfikacji marszobiegu terenowego.

Miejsce I w klasyfikacji strzelania drużynowego.

Miejsce I indywidualnie w klasyfikacji strzeleckiej Rak Aleksandra.

Drużyna chłopców w składzie: Giżka Szymon, Pawlos Jakub, Kaproń Marek, Jargiło Rafał. Wielgus Szymon.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii chłopców.

Miejsce I w klasyfikacji marszobiegu terenowego.

Miejsce I w klasyfikacji strzelania drużynowego.

Drużyna chłopców w składzie: Bielak Patryk, Kwiecień Kamil, Boczek Michał, Pudło Sebastian, Krawczyk Piotr.

Finały ogólnopolskie:

 

1)

Bieg "Wolny Janów - 1939"

Kulpa Karolina, Miejsce 9 w klasyfikacji kobiet. Miejsce II w klasyfikacji K16-19.

Skrzypek Magdalena 12 w klasyfikacji kobiet. Miejsce III w klasyfikacji K16-19.

Daniel Bartek 16 w klasyfikacji męskiej. Miejsce IV w klasyfikacji M16-19.

Sowa Mateusz 28 w klasyfikacji męskiej. Miejsce VII w klasyfikacji M16-19.

Jargiło Rafał 30 w klasyfikacji męskiej. Miejsce IX w klasyfikacji M16-19.

Bielak Patryk 31 w klasyfikacji męskiej. Miejsce X w klasyfikacji M16-19.

  2)

I Ogólnopolskie Zawody Klas Mundurowych z okazji obchodów Dni Kościuszkowskich /27-29.04.2015 Stalowa Wola/

Bieg Terenowy na Orientację o Puchar Starosty Powiatu Stalowowolskiego:

Klasyfikacja generalna dziewcząt miejsce I drużyny w składzie: Serwatka Monika, Rak Aleksandra, Kulpa Karolina, Groszek Małgorzata.

Klasyfikacja generalna chłopców miejsce VII drużyny w składzie: Giżka Szymon, Pawlos Jakub, Bielak Patryk, Bańka Karol.

Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli:

W klasyfikacji generalnej zawodów miejsce II zajęła drużyna w składzie: Serwatak Monika, Rak Aleksandra, Groszek Małgorzata, Bielak Gabriela, Kulpa Monika, Giżka Szymon, Pawlos Jakub, Bańka Karol, Bielak Patryk.

W klasyfikacji drużynowej karabinku sportowego:

Drużyny dziewcząt zajęły:

Miejsce III drużyna w składzie:  Bielak Gabriela, Serwatka Monika, Groszek Małgorzata.

Miejsce V drużyna w składzie: Kulpa Karolina, Rak Aleksandra.

Drużyna chłopców zajęła:

Miejsce IV zajęła drużyna w składzie: Giżka Szymon, Pawlos Jakub, Bańka Karol.

W klasyfikacji pojedynku strzeleckiego:

Drużyny dziewcząt zajęły:

Miejsce II drużyna w składzie:  Bielak Gabriela, Serwatka Monika, Groszek Małgorzata.

Miejsce V drużyna w składzie: Kulpa Karolina, Rak Aleksandra.

Drużyna chłopców zajęła:

Miejsce III zajęła drużyna w składzie: Giżka Szymon, Pawlos Jakub, Bańka Karol.

W obsadzie międzynarodowej:

 

1)

Mistrzostwo

XXI Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych

o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej Lubliniec 20 - 23.08.2015 rok.

Mistrzowski tytuł wywalczyła drużyna dziewcząt w składzie:

Kulpa Karolina, Serwatka Monika, Kiszka Aneta, Groszek Małgorzata, Bielak Gabriela, Rak Aleksandra.

W klasyfikacji indywidualnej:

Serwataka Monika - miejsce II

Kiszka Aneta - miejsce III

Miejsce III drużyny chłopców w składzie:

Pawlos Jakub, Jaszek Łukasz, Kwiecień Kamil, Rząd Michał.