ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 



2015/2016

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych. /Janów Lubelski 01.10.2015 r./

Drużyna dziewcząt miejsce I

 

Drużyna chłopców miejsce II

Drużyna pierwsza w składzie; Lenart Rafał, Zarzeczny Dawid, Widz Michał, Trykus Daniel, Bielak Patryk, Jargiło Rafał, Biały Bartek, Strzępek Sebastian, Myszak Dawid, Bielak Hubert.

Drużyna druga w składzie: Flis Marek, Kosidło Jakub, Zimek Daniel, Długosz Arkadiusz, Kros Krystian, Gumienik Mateusz, Jakubiec Jarosław, Sajdak Piotr, Wielgus Szymon.

2)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /04.11.2015 Janów Lubelski /

Klasyfikacja dziewcząt:

Nosal Karolina miejsce II

Długosz Sylwia miejsce III

Jargiło Kamila

Myszak Iwona

Dworak Julia

Klasyfikacja chłopców:

Sosnówka Łukasz miejsce I

Sajdak Piotr miejsce III

Wielgus Szymon

Wcisło Radosław

Kras Jakub

3)

Powiatowe zawody w pływaniu - sztafety i indywidualne dziewcząt i chłopców na Basenie OTYLIA /26.11.2015 Janów Lubelski/

Klasyfikacja dziewcząt - styl dowolny 50 m.

3.      Serwatka Monika  – 01:01:81

 Klasyfikacja chłopców – styl dowolny 50 m.

4.      Krawczyń Piotr – 00:38:70

5.      Daniel Bartłomiej – 00:44:22

6.      Kapusta Cezary – 00:44:30

7.      Jaszek Łukasz – 00:47:72

8.      Abram Michał – 00:49:50

 Klasyfikacja dziewcząt – styl klasyczny 50 m.

3.      Momot Adrianna - Zespół Szkół w Janowie Lubelskim – 01:18:51

 Klasyfikacja dziewcząt – styl grzbietowy 50 m.

4.      Serwatka Mionika - Zespół Szkół w Janowie Lubelskim – 00:59:10

 Klasyfikacja chłopców – styl grzbietowy 50 m.

1.      Jakubie Jarosław - Zespół Szkół w Janowie Lubelskim – 01:07:70

2.      Kwiecień Kamil - Zespół Szkół w Janowie Lubelskim – 01:16:65

4)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /12.01.2015 Janów Lubelski/

Drużyny dziewcząt:

Nosal Karolina, Długosz Sylwia

Robak Patrycja, Jargiło Kamila

Drużyny chłopców:

Sajdak Piotr, Sosnówka Łukasz

Wielgus Szymon, Wcisło Radosław

5)

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej chłopców /Potoczek 28.01.2016 /

Miejsce III drużyny w składzie:

Jargieła Łukasz, Fiedorek Karol, Pizoń Paweł, Zarzeczny Dawid, Flis Mateusz, Sajdak Piotr, Piekarz Arkadiusz, Piędzio Sylwester, Biały Bartłomiej, Jakubiec Jarosław, Zielonka Michał.

6)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców /11.02.2016 Janów Lubelski/

Miejsce II drużyny w składzie:

Kapitan Jargiło Rafał, Krupicz Jarosław, Widz Bartłomiej, Fiedorek Karol, Zarzeczny Dawid, Gałus Jakub, Sulowski Michał, Wcisło Radosław, Janik Kamil, Bielak Patryk, Pastucha Kamil, Mazur Zbigniew.

7)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt. / Modliborzyce 10.02.2016 /

Miejsce I drużyny w składzie: Kiszka Aneta, Skrzypek Dominika, Karkut Monika, Ożóg Izabela, Sulowska Karolina, Wereska Agnieszka, Nowak Kinga, Jóźwik Magdalena, Groszek Małgorzata, Kamińska Ewelina, Stachowicz Oliwia.

8)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. /26.01.2016 Potoczek/

Drużyna dziewcząt miejsce II.

Kapitan Serwatka Monika, Tynek Angelika, Rak Aleksandra, Groszek Małgorzata, Oleszko Karolina, Czjka Karolina, Bielak Dominika, Giżka Paulina, Kiszka Aneta, Sulowska Karolina, Harasuk Aleksandra.

Drużyna chłopców miejsce III.

Kapitan Kaproń Marek, Zielonka Michał, Jargiło Rafał, Widz Bartłomiej, Mazur Zbyszek, Krupicz Jarosław, Bielak Patryk, Stolarz Maciej, Wolanin Przemysław, Kołodziejski Jarosław.

9)

Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt.

10)

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej  /10 - 11.03.2016 /

Klasyfikacja drużynowa:

Miejsce I drużyna w składzie:

Serwatka Monika - Ppn., Rak Aleksandra - Kpn., Bielak Gabriela - Kpn. z wynikiem 380 pkt.

Miejsce II drużyna w składzie:

Kaproń Marek - Ppn., Kiszka Aneta - Kpn., Robak Patrycja - Kpn. z wynikiem 379 pkt.

Miejsce V drużyna w składzie:

Abram Michał - Ppn., Jakubiec Jarosław - Kpn., Groszek Małgorzata - Kpn. z wynikiem 304 pkt.

Klasyfikacja karabinu pneumatycznego:

I Bielak Gabriela - 140 pkt.

III Kiszka Aneta - 125 pkt.

IV Rak Aleksandra - 122 pkt.

VI Robak Patrycja - 119 pkt.

VIII Jakubiec Jarosław - 112 pkt.

IX Groszek Małgorzata - 112 pkt.

Klasyfikacja pistoletu pneumatycznego:

I Kaproń Marek - 135 pkt.

III Serwatka Monika - 118 pkt.

VII Abram Michał - 80 pkt.

Finały rejonowe:
  1)

Rejonowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych / 01.10.2015 Kraśnik /

Drużyna  chłopców miejsce V w składzie: Gumienik Mateusz, Zarzeczny Dawid, Widz Michał, Trynkus Daniel, Bielak Patryk, Wolanin Przemysław, Kulpa Kamil, Strzępek Sebastian, Jakubiec Jarosław, Daniel Bartłomiej, Sajdak Piotr.

  2)

Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /04.11.2015 Dzwola /

Dziewczęta:

Nosal Karolina

Długosz Sylwia

Chłopcy:

Sajdak Piotr

Sosnówka Łukasz

  3) Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt. / 29.02.2016 Biłgoraj /

Finały wojewódzkie:
  1)

Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów w strzelaniu z broni kulowej. /Bychawa 18.09.2015/

Wicemistrzostwo województwa zdobyła drużyna w składzie: Bielak Gabriela, Serwatka Monika, Kiszka Aneta, Kaproń Marek z wynikiem 565 punktów.

Mistrzostwo województwa w kategorii Juniorów w strzelaniu z pistoletu sportowego zdobyła Kiszka Aneta z wynikiem 90 pkt.

Miejsce III w dwuboju strzeleckim zdobyła Kiszka Aneta z wynikiem 159 punktów.

  2)  

Finały ogólnopolskie:

 

1)

XXII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę Ministra Obrony Narodowej Lubliniec 19 - 21.08.2016 rok.

Miejsce III drużyny dziewcząt w klasyfikacji kobiet: Kulpa Karolina, Serwatka Monika, Rak Aleksandra, Bielak Gabriela, Groszek Małgorzata.

Miejsce III drużyny chłopców w klasyfikacji męskiej: Pawlos Jakub, Jakubiec Jarosław, Daniel Bartłomiej, Kapusta Cezary, Krawczyk Piotr.

Miejsce III w klasyfikacji otwartej drużyny chłopców.

Miejsce III w klasyfikacji indywidualnej zdobył Pawlos Jakub.