ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 



2016/2017

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych. /Janów Lubelski 05.10.2016/

Drużyna dziewcząt miejsce I w składzie: Dycha Agata, Wołoszynek Anna, Momot Agta, Syp Dominika, Zaręba Ilona, Kamińska Ewelina, Kupiec Kamila, Lenart Wiktoria, Skrzypek Magdalena, Kulpa Karolina, Król Agnieszka, Groszek Małgorzata.

Drużyna chłopców miejsce III w składzie: Pyzik Michał, Kapusta Cezary, Lenart Rafał, Wolanin Dominik, Kuśmierz Krystian, Orzeł Krzysztof, Strzępek Sebastian,  Gumienik Mateusz, Jakubiec Jarosław, Sajdak Piotr, Sowa Mateusz, Daniel Bartłomiej, Daniel Patryk, Serwatka Paweł, Stręciwilk Przemysław, Sajewski Konrad, Flis Mateusz

2)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /Janów Lubelski 09.11.2016/

Chłopcy: Kras Jakub miejsce 9-12, Sajdak Piotr miejsce 2, Sosnówka Łukasz miejsce 1, Wcisło Radosław miejsce 13-16, Wielgus Szymon miejsce 7-8.

Dziewczęta: Jargiło Kamila miejsce 17-24, Kamińska Ewelina miejsce 9-12, Nosal Karolina miejsce 3, Robak Patrycja miejsce 4.

3)

Powiatowe zawody w pływaniu - sztafety i indywidualne dziewcząt i chłopców na Basenie OTYLIA /Janów Lubelski 21.11.2016 r./

Klasyfikacja indywidualna stylu dowolnego:

dziewczęta - Czajka Karolina 44,46

chłopcy - Krawczyk Piotr  41,16

              Daniel Patryk 42,00

              Majewski Karol 55,22

4)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. / Janów Lubelski 07.02.2017/

Drużyna chłopców w składzie Sajdak Piotr, Sosnówka Łukasz miejsce III.

Drużyna chłopców w składzie Małek Krystian, Wcisło Radosław miejsce V-VI.

Drużyna chłopców w składzie Nosal Karolina, Robak Patrycja miejsce II.

Drużyna chłopców w składzie Bielak Joanna, Kamińska Patrycja miejsce IV.

5)

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej chłopców /Potoczek  15.02.2017/

Miejsce III drużyny w składzie: Długosz Arkadiusz, Fiedorek Karol, Flis Mateusz, Jakubiec Jarosław, Kapusta Cezary, Piędzio Sylwester, Pizoń Paweł, Sajdak Piotr, Sajewski Konrad, Wieleba Mateusz, Jakubiec Kamil, Zarzeczny Dawid.

6)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców /Janów Lubelski/

7)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt. / Modliborzyce 16.02.2017 /

Miejsce II drużyny w składzie: Baran Patrycja, Jóźwiak Magdalena, Kamińska Ewelina, Karkut Monika, Nowak Kinga, Ożóg Izabela, Rząd Beata, Serwatka Kinga, Skrzypek Dominika, Sulowska Karolina, Wereska Agnieszka.

8)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. / Potoczek 24.02.2017/

Miejsce II drużyny w składzie: Bielak Dominika, Bielak Agata, Pawlos Gabriela, Styk Agnieszka, Oleszko Magdalena, Kierepka Julia, Małek Sylwia, Tynek Angelika, Góra Agnieszka, Oleszko Karolina, Kortybała Agata.

Tytuł najlepszego bramkarz a zawodów wywalczyła Pawlos Gabriela.

9)

Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt.

10)

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej  / 30 -31.03.2017 Janów Lubelski/

Miejsce I drużyna w składzie: Groszek Małgorzata Ppn - 155 pkt., Janiec Arkadiusz Kpn - 134 pkt., Bielak Gabriela Kpn - 117 pkt. (406 pktt.)

Miejsce II drużyna w składzie: Janiec Arkadiusz Ppn - 143 pkt., Baran Patrycja Kpn - 125 pkt., Kulpa Karolina Kpn - 79 pkt.

Klasyfikacja indywidualna Pistoletu Pneumatycznego

1. Groszek Małgorzata

2. Janiec Arkadiusz

Klasyfikacja indywidualna Karabinu Pneumatycznego

2. Janiec Arkadiusz

3. Baran Patrycja

4. Bielak Gabriela

8 Kulpa Karolina

Finały rejonowe:
  1)

Rejonowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych /Kraśnik /

Drużyna dziewcząt miejsce .... w składzie: Dycha Agata, Wołoszynek Anna, Momot Agata, Syp Dominika, Zaręba Ilona, Kamińska Ewelina, Kupiec Kamila, Lenart Wiktoria, Skrzypek Magdalena, Kulpa Karolina, Król Agnieszka, Groszek Małgorzata.

  2)

Rejonowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /Dzwola /

  3)

Rejonowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /13.02.2017 /

Drużyna dziewcząt w składzie Nosal Karolina, Robak Patrycja miejsce IV.

Drużyna chłopców w składzie Sajdak Piotr, Sosnówka Łukasz miejsce V.

Finały wojewódzkie:
  1)

Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów w strzelaniu z broni kulowej. /Bychawa 21.09.2016/ Miejsce VI drużyny w składzie: Kulpa Karolina, Bielak Gabriela, Groszek Małgorzata, Jakubiec Jarosław. Wicemistrzostwo województwa w pistolecie sportowym z wynikiem 96 pkt. zdobyła Groszek Małgorzata.

  2) Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej  / 05.04.2017 Lublin/ Drużyna zajęła miejsce X z wynikiem 752 pkt.. Groszek Małgorzata Ppn - 229 pkt., Janiec Arkadiusz Kpn- 201 pkt., Baran Patrycja Kpn - 166 pkt., Groszek Małgorzata Kpn - 156 pkt.
  3)

IV Turniej Tańca Towarzyskiego Dla Początkujących Wysokie 2017 /Wysokie            27.03.2017r./

Miejsce I - Patrycja Baran

  4)

IX Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego "KRESY  2017" /27.05.2017 Poligon Sitaniec - Wolica /

Drużyna dziewcząt w składzie: Kulpa Karolina, Baran Patrycja, Podpora Oktawia, Skrzypek Magdalena.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii dziewcząt.

Miejsce I w klasyfikacji strzelania drużynowego.

Miejsce II indywidualnie w klasyfikacji strzeleckiej Kulpa Karolina.

Drużyna chłopców w składzie: Jakubiec Jarosław, Daniel Bartek, Daniel Patryk, Serwatka Paweł, Kapusta Cezary.

Miejsce III w klasyfikacji marszobiegu terenowego.

  5)

XVI Amatorskie Spotkanie Taneczne W Formie Towarzyskiej  /Lubartów 08.082017r/ Miejsce I - Patrycja Baran