ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
   
 

 



2017/2018

 

Finały powiatowe:
1)

Powiatowa Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych. / Janów Lubelski 2017.10.06/

Miejsce II drużyny dziewcząt w składzie: Kamila Kupiec, Skrzypek Magdalena, Oleszko Magdalena, Baran Patrycja, Zarzeczna Katarzyna, Styk Agnieszka, Góra Agnieszka, Borowska Patrycja, Czarna Edyta, Zaręba Ilona, Prężyna Kinga, Kołodziejska Marta, Wołoszynek Anna, Lenart Wiktoria, Dycha Agata, Kamińska Ewelina.

Miejsce III drużyny chłopców w składzie: Lewandowski Paweł, Kupiec Eryk, Strzępek Sebastian, Rycerz Jacek, Serwatka Paweł, Dudka Maciej, Maksim Dawid, Piędzio Karol, Wolanin Dominik, Pyzik Michał, Pasztaleniec Mateusz, Łukasz Mirosław, Brzozowski Sławomir, Kiszka Przemysław, Flis Bartłomiej, Flis Bartłomiej, Flis Bartłomiej, Sajewski Konrad.

2)

Powiatowa Licealiada w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

3)

Powiatowe zawody w pływaniu - sztafety i indywidualne dziewcząt i chłopców /Janów Lubelski 2017.11.20/

Pływanie indywidualne

Klasyfikacja chłopców styl dowolny:

3, Myszak Dawid /Zespół Szkół/ - 00:44:41

4. Pasztaleniec Mateusz /Zespół Szkół/ - 00:45:16

Klasyfikacja chłopców styl dowolny:

2. Czajka Karolina /Zespół Szkół/ - 00:45:72

3. Romanowska Wiktoria /Zespół Szkół/ - 00:54:44

Klasyfikacja chłopców styl klasyczny:

1. Kapusta Cezary /Zespół Szkół/ - 00:57:34

4)

Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. /Janów Lubelski 25 stycznia 2018 rok./

Miejsce IV drużyny w składzie: Kamińska E., Sulowska D.

Miejsce IV drużyny w składzie: Wcisło R., Małek K.

Miejsce V-VI drużyny w składzie: Kras J., Turek D.

5)

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt /Potoczek 13 marzec 2018 rok/

Miejsce I drużyny w składzie: Drużyna w składzie: Pawlos G., Styk A., Rząd B., Kamińska E., Sulowska K., Karkut M., Wieleba N., Żelazko S., Podpora O.

6)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców /Janów Lub. 05.03.2018  /

Miejsce III drużyny w składzie: Jakub Gałus , Jakub Kras, Lenart Rafał, Serwatka Paweł, Sulowski Michał, Szpyra Karol , Wcisło Radosław, Zarzeczny Dawid.

7)

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej dziewcząt./Modliborzyce 26 luty 2018 rok/ Miejsce I drużyny w składzie: Baran P., Jóźwiak M., Kamińska E., Karkut M., Rząd B., Serwatka K., Sulowska K.

8)

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej dziewcząt. /Potoczek 6 marca 2018 rok/

Miejsce II drużyna w składzie: Bielak D., Bielak A., Czajka K., Dycha N., Góra A., Małek S., Oleszko K., Oleszko M., Pawlos G., Tupaj M., Sulowska N.

9)

Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej dziewcząt.

10)

Finał Powiatowy Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej  /Janów Lubelski, 06.04.2018/

Drużynowe Mistrzostwo Powiatu  zdobyła drużyna w składzie: Grzyb Karolina /Ppn/, Baran Patrycja /Kpn/, Wojtan Dominika /Kpn/ z wynikiem 385 pkt.

Wicemistrzostwo Powiatu zdobyła drużyna w składzie: Baran Patrycja /Ppn/, Pasztaleniec Mateusz /Kpn/, Skrzypek Magdalena /Kpn/ z wynikiem 350 pkt.

Klasyfikacja indywidualna Pistoletu pneumatycznego;

I. Baran Patrycja

II. Grzyb Karolina

Klasyfikacja indywidualna Karabinu pneumatycznego;

I. Baran Patrycja

II. Wojtan Dominika

IV. Skrzypek Magdalena

VI. Pasztaleniec Mateusz

11)

Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej chłopców ORLIK. /Janów Lubelski, 6 kwiecień 2018 rok./

Miejsce I drużyny w składzie: Długosz Arkadiusz, Flis Bartek, Flis Mateusz , Lenart Rafał , Myszak Dawid , Myszak Wojciech , Pizoń Łukasz , Serwatka Paweł , Trynkus Daniel , Zarzeczny Dawid.

1/2 Finałów wojewódzkich:
  1)

Licealiada dziewcząt i chłopców w sztafetowych biegach przełajowych. / Biszcza 2017.10.12/

Miejsce  IV drużyny dziewcząt w składzie: Baran P., Gzik M., Jóźwiak  M., Kamińska E., Karkut M., Podpora O., Rząd B., Serwatka K., Sulowska K.

  2)

Licealiada w piłce Siatkowej  - Dziewcząt. / Biłgoraj , 1marca 2018 rok/

Miejsce III drużyny w składzie: Baran P., Gzik M., Jóźwiak M., Kamińska E., Karkut M., Podpora O., Rząd B., Serwatka K., Sulowska K.

  3)

Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt /Biłgoraj 20.03.2018 rok/ Miejsce II drużyny w składzie: Pawlos G., Styk A., Rząd B., Kamińska E., Sulowska K., Karkut M., Wieleba N., Żelazko S., A.Góra, A.Gębicz,, K.Janik/

  4) Licealiada w Piłce Nożnej chłopców /Krasnik 12.04.2018 rok/ Miejsce III drużyny w składzie: Biały Bartłomiej, Flis Bartłomiej, Flis Mateusz, Gałus Jakub, Lenart Rafał, Lewandowski Paweł, Myszak Wojciech, Pizoń Łukasz, Serwatka Paweł, Wcisło Radosław, Zarzeczny Dawid.

Finały wojewódzkie:
  1)

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej  /Lublin, 12 kwiecień 2018 rok.

Drużyna w składzie: Grzyb Karolina /Ppn/, Baran Patrycja /Kpn/, Wojtan Dominika /Kpn/, Skrzypek Magdalena /Kpn/.

     

Finały ogólnopolskie:

  1)

XXIII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej /Bolesławiec 13 - 16.09.2017 r./

Drużyna w składzie: Podpora Oktawia, Baran Patrycja, Skrzypek Magdalena, Kulpa Karolina, Rak Aleksandra.

Miejsce VII drużyny w klasyfikacji generalnej.

Miejsce IV marszobieg terenowy.

Miejsce V strzelanie KBK AK.

Miejsce VI bieg OSF.

Miejsce VIII pływanie drużynowe.

Miejsce X rzut granatem na celność.

Miejsce IX rzut granatem na odległość.

  2) Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Piask'' /Piaski 03.03.2018r./ Miejsce II - Patrycja Baran
  3) Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,, O Nagrode Prezydenta Miasta Mielca" /Mielec 18.03.2018r / Miejsce XVI - Patrycja Baran
  4)

Baran Patrycja

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Wieloboju Obronnym ZEGRZE 2018

Miejsce I w klasyfikacji generalnej

Marszobieg z zadaniami na PK miejsce I.

Strzelanie miejsce II.

Bieg na kilometr miejsce III.