ZESPÓŁ SZKÓŁ im. W. Witosa w Janowie Lubelskim

ul. Zamoyskiego 68

23 - 300 Janów Lubelski

Dysponent strony: mgr C. Dobrowolski - nauczyciel wychowania fizycznego

 
 
 
   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

 

 

 

 

 

Sporty - Obronne

Projekt "Młodzi Nieustraszeni"

 

 

Szkolne Koło

Ligi Obrony Kraju

 

 

   
   
   
   
   
 
 


Terminarz zawodów

                   

Kalendarz Licealiady w Powiecie Janowskim

na rok szkolny 2018/2019

 

Dyscyplina

Termin

Miejsce

Organizator

XIV Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej BOLESŁAWIEC 2018 13-16.09.2019 Bolesławiec

Ministerstwo Obrony Narodowej

Dowódca 23 Śląskiego Pułku Artylerii (23 ŚPA)

Prezes Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej „Commando”

Komendant Jednostki Poszukiwawczo-Ratowniczej „BARYT” w Złotoryi

Liga LA 28.09.2018 Biłgoraj  

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

06.10.2017

Zoom Natury w Janowie Lubelskim

Zespół Szkół im Wincentego Witosa

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

03.10.2018 Biszcza 1/2 wojewódzkich
Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Średnich w Sportach - Obronnych KRESY 2018 12.10.2018 Wolica - Sitaniec

Ministerstwo Obrony Narodowej

Stowarzyszenie ,,Jesteśmy z Tobą – Bądź z Nami” Zamość

Szachy drużynowe

 

 

 

Piłka nożna dziewczat (ORLIK)

24.10.2018

środa

Z.S.T Janów lubelski

Z.S.T Janów lubelski

Piłka nożna chłopców (ORLIK)

25.10.2015

czwartek

Z.S.T Janów lubelski

Z.S.T Janów lubelski

Badminton drużynowy

15.11.2018

czwartek

Sala gimnastyczna

LO - Janów Lubelski

LO - Janów Lubelski

Badminton drużynowy 22.11.2018 Kraśnik 1/2 wojewódzkich

Pływanie - sztafety indywidualne dziewcząt i chłopców

20.11.2018

wtorek

Basen OTYLIA

ZS - Janów Lubelski

Pływanie - sztafety indywidualne dziewcząt i chłopców 27.11.2018 Kraśnik 1/2 wojewódzkich

Halowa piłka nożna dziewcząt

26.11.2018

poniedziałek

Hala ZS CKR w Potoczku

ZS CKR w Potoczku

Halowa piłka nożna dziewcząt

03.12.2018 Biłgoraj 1/2 wojewódzkich

Halowa piłka nożna chłopców

29.11.2018

czwartek

Hala ZS CKR w Potoczku

ZS CKR w Potoczku

Halowa piłka nożna chłopców

06.12.2018 Biłgoraj 1/2 wojewódzkich

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców

12.12.2018

środa

Z.S.T Janów lubelski

Z.S.T Janów lubelski

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców

17.01.2019

czwartek

Z.S.T Janów lubelski

Z.S.T Janów lubelski

Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców 24.01.2019 Biłgoraj 1/2 wojewódzkich

Piłka siatkowa dziewcząt

26.02.2019

wtorek

LO Modliborzyce

LO Modliborzyce

Piłka siatkowa dziewcząt

05.03.2019 Biłgoraj 1/2 wojewódzkich

Piłka siatkowa chłopców

27.02.2019

środa

Sala gimnastyczna

LO - Janów Lubelski

LO - Janów Lubelski

Piłka siatkowa chłopców

06.03.2019 Kraśnik 1/2 wojewódzkich

Piłka ręczna dziewcząt

04.03.2019

poniedziałek

Hala ZS CKR w Potoczku

ZS CKR w Potoczku

Piłka ręczna dziewcząt 11.03.2019 Krasnik 1/2 wojewódzkich

Piłka ręczna chłopców

05.03.2019

wtorek

Hala ZS CKR w Potoczku

ZS CKR w Potoczku

Piłka ręczna chłopców 12.03.2019 Biłgoraj 1/2 wojewódzkich

Piłka koszykowa dziewcząt

20.03.2019

środa

Sala gimnastyczna

LO - Janów Lubelski

LO - Janów Lubelski

Piłka koszykowa dziewcząt 27.03.2019 Biłgoraj 1/2 wojewódzkich

Piłka koszykowa chłopców

21.03.2019

czwartek

Sala gimnastyczna

LO - Janów Lubelski

LO - Janów Lubelski

Piłka koszykowa chłopców

28.03.2019 Kraśnik 1/2 wojewódzkich

Drużynowe i indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

25.03.2019

poniedziałek

 

 

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców 01.04.2019 Biszcza 1/2 wojewódzkich
Piłka nożna dziewcząt 03.04.2019 Biłgoraj 1/2 wojewódzkich
Piłka nożna chłopców 05.04.2019 Kraśnik 1/2 wojewódzkich

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców

08.04.2019 Biłgoraj 1/2 wojewódzkich

Siatkówka plażowa dziewcząt i chłopców

21.05.2019

wtorek

ZOOM NATURY

ZS - Janów Lubelski

Siatkówka plażowa dziewcząt

28.05.2019 Kraśnik 1/2 wojewódzkich

Siatkówka plażowa chłopców

29.05.2019 Kraśnik 1/2 wojewódzkich